ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 18:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,30
65.930
3,416
19,30
19,35
0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa konkretno mislim na ovo "sveucilisna bolnica Zagreb u OSNIVANJU u LIKVIDACIJI".

Nisu je ni osnovali, a vec je likvidiraju. A i trenutna vrijednost dionica je poprilicna, a znamo da je dionica bila na vecim razinama, pa me zanima za koliko su kupili i cijim novcima, a i kamo ce novci kad se konacno likvidira.

Nije bolest sve što boli

to niti majka bozija nezna ili samo ona zna


Pa konkretno mislim na ovo "sveucilisna bolnica Zagreb u OSNIVANJU u LIKVIDACIJI".

Nisu je ni osnovali, a vec je likvidiraju. A i trenutna vrijednost dionica je poprilicna, a znamo da je dionica bila na vecim razinama, pa me zanima za koliko su kupili i cijim novcima, a i kamo ce novci kad se konacno likvidira.

evo članka iz 2007. na tu temu http://www.poslovni.hr/vijesti/sveucilisna-bolnica-na-dionicama-zabe-zaradila-33-milijuna-kuna-33744.aspx

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ako netko trguje preko e-trade, zg banke trebam pomoć.jutros ćim postavim nalog bilo za kupnju ili prodaju daje mi da je neispravan unos sda oznake?naravno oznaka dionice je ispravno unešena.tako da jutros ne mogu ni kupovati ni prodavati.ako netko ima istih problema pliz info??????

http://www.poslovni.hr/vijesti/zabina-dividenda-srusila-tecaj-kune-164738.aspx

koji apokaliptični naslov [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

hm kaj je ovo ljudi….. cuo sam svakakva naklapanja pa i o izvanrednoj dividendi…. ali sam stvarno iznenaden, jasno pozitivno ovome na Zaba – i, jer kako izgleda bit ce i tu purice za bozic

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ma biti će para još nekih sigurno 😀 samo fondovi kupuju, ujutro straše tako da se maknu s bida i onda udri mile, jer nitko neće prodati

Nije mi baš jasno, zaba je preko booka, a u USA imaš super banaka po pola booka

e koelga vidite to i mene zanima jer kada netko to radi i to ovako da nista neide po prodaji :), sad jasno da mi se svida ali volio bi znati barem zasto

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


hm kaj je ovo ljudi….. cuo sam svakakva naklapanja pa i o izvanrednoj dividendi…. ali sam stvarno iznenaden, jasno pozitivno ovome na Zaba – i, jer kako izgleda bit ce i tu purice za bozic

zašto za Božić zar nije skupština u 3-4 mjesecu

s ovakvom dobiti i sigurnošću poslovanja kao ZABA? I dont think so. Vlasnici su pokazali da je polako vrijeme da počnu vraćati uložen novac, i to putem dividendi. Koliko je to dobro za naše gospodarstvo, ne bih ulazio, ali sam siguran koliko je to dobro za moj džep.

Kako nitko ne komentira ovaj rast ZABE , i to nakon dividende?

smanjuje se minus.......

New Report

Close