ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 20:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,30
65.930
3,416
19,30
19,35
0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ma oni svake godine u ovo doba kupuju pa onda podijele zaposlenicima. Uvijek to mislim iskoristiti, al eto uvijek zaboravim. Kupovina obično traje dva do tri dana i onda se sve vrati na staro.

Sada je izgleda ipak nešto drugo u pitanju.
[/quote]
zasigurno, jer nema odluke skupštine po kojoj bi kupovali pa dijelili vlastite dionice.




Ma oni svake godine u ovo doba kupuju pa onda podijele zaposlenicima. Uvijek to mislim iskoristiti, al eto uvijek zaboravim. Kupovina obično traje dva do tri dana i onda se sve vrati na staro.

Sada je izgleda ipak nešto drugo u pitanju.
[/quote]
zasigurno, jer nema odluke skupštine po kojoj bi kupovali pa dijelili vlastite dionice.
[/quote]
to zaba naprosto radi godinama jer na taj način relativno visokim nagradama izbjegavaju enormne stope poreza.

Jel bi danas trebala dividenda sjesti?

da, već je sjela.

meni nije..imas jos nade?

U RBA [thumbsup]

du du du .. nema nam pomoći

Hpb uvijek kasni

jel mi netko moze rec,nakon kaj se otvori žiro racun u banci, kad se ssalju podaci u skdd ili kud vec trebaju, jel se moze poslati preslika vozacke ko valjani dokument za identitet mora bas biti osobna?

tko se ovo danas bije?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

evo da imamo uvid što će se promijeniti nakon jačih volumena zadnjih dana

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D./UNICREDIT BANK AUSTRIA AG 53.933.857 84,25 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ALLIANZ SE 7.504.639 11,72 Osnovni račun MUENCHEN, NJEMAČKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 290.220 0,45 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SIMEST S.P.A 170.829 0,27 Osnovni račun ROMA (RIM), ITALIJA
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D./RAIFFEISEN BALANCED – OIF S JAVNOM PONUDOM82.962 0,13 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D./PBZ EQUITY – OIF S JAVNOM PONUDOM 80.000 0,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HR.BRANIT. IZ DOMOV.RATA I ČL. NJIHOVIH OBIT. 76.883 0,12 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. SVEUČILIŠNA BOLNICA ZAGREB U OSNIVANJU U LIKVIDAC 65.208 0,10 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D./RAIFFEISEN CENTRAL EUROPE – OIF S JAVNOM PONUDOM 51.770 0,08 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PBZ D.D./PBZ GLOBAL – OIF S JAVNOM PONUDOM 50.000 0,08 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 97,33

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Mene samo zanima koji su ovi na 8. mjestu.

Nije bolest sve što boli


Mene samo zanima koji su ovi na 8. mjestu.

kako to misliš, pa bolnica i taj zamršeni gordijski čvor je tu već desetljeće?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close