ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 19:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,30
65.930
3,416
19,30
19,35
0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nemam što pojašnjavati lijepo piše da prodaju insajderi?
Koji dio nisi razumio?

Onda je kupac ovca? Malo je danas ovaca sa 2Mkn u džepu. Pratiš li objavu rezultata banaka?
Po meni bi cijena trebala rasti ili stajati ali da pad to mi je malo SF.

who dares, wins



Nemam što pojašnjavati lijepo piše da prodaju insajderi?
Koji dio nisi razumio?

Onda je kupac ovca? Malo je danas ovaca sa 2Mkn u džepu. Pratiš li objavu rezultata banaka?
Po meni bi cijena trebala rasti ili stajati ali da pad to mi je malo SF.
[/quote]

…po meni bi trebala cjena padat…hehe…al ovo govorimo samo zato kaj sam ja vani, a ti unutra…
…inače koga brige…




Nemam što pojašnjavati lijepo piše da prodaju insajderi?
Koji dio nisi razumio?

Onda je kupac ovca? Malo je danas ovaca sa 2Mkn u džepu. Pratiš li objavu rezultata banaka?
Po meni bi cijena trebala rasti ili stajati ali da pad to mi je malo SF.
[/quote]

…po meni bi trebala cjena padat…hehe…al ovo govorimo samo zato kaj sam ja vani, a ti unutra…
…inače koga brige…
[/quote]

po tebi bi trebala padati i cijena LKPC pa si se juče istresao, a ovce su ošišane i sada se čeka jesen da im naraste novo runje





Nemam što pojašnjavati lijepo piše da prodaju insajderi?
Koji dio nisi razumio?

Onda je kupac ovca? Malo je danas ovaca sa 2Mkn u džepu. Pratiš li objavu rezultata banaka?
Po meni bi cijena trebala rasti ili stajati ali da pad to mi je malo SF.
[/quote]

…po meni bi trebala cjena padat…hehe…al ovo govorimo samo zato kaj sam ja vani, a ti unutra…
…inače koga brige…
[/quote]

po tebi bi trebala padati i cijena LKPC pa si se juče istresao, a ovce su ošišane i sada se čeka jesen da im naraste novo runje
[/quote]

…hehe…pa i padala je…al je počela sad rasti [wink]…kužiš igru… [cool]

SUKOB Guverner oštro uzvraća najjačem bankaru koji želi slabiju kunu
Rohatinski: Luković 
izaziva strah štediša
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3238093/index.do

who dares, wins

ZNA LI NETKO KADA ĆE BITI OBJAVA REZULTATA ZA ZABU? I KADA SE OKVIRNO PLANIRA GODIŠNJA SKUPŠTINA?DIVIDENDA?
Vjerujem u jako dobre rezulate ZABE i očekujem da<će isplatiti dividendu svojim dioničarima, jer više nema povlaštenih
objava rezultata trebala bi potaknuti ovu dionicu na prelazak 250 kuna po dionici.Barem se tako nadam, jer financijski rezultati trebaju biti izvrsni. [lol]


SUKOB Guverner oštro uzvraća najjačem bankaru koji želi slabiju kunu
Rohatinski: Luković 
izaziva strah štediša
http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3238093/index.do

Zašto nema sloge između Guvernera i ZABE ?
Profit ZABE ili nešto drugo ?

Jest da je ZAba najveća banka, al je Luković daleko od toga da bude najveći bankar…a žarko bi htio…
Čini mi se da se ovaj puta zaletio na malo tvrđi orah. Zato Luki ne njajke i isplati dividendu barem ove godine…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dividenda?
Vi mora da se šalite.
Biće dobro ako nam isplate lovu sa oročene štednje

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


ZNA LI NETKO KADA ĆE BITI OBJAVA REZULTATA ZA ZABU? I KADA SE OKVIRNO PLANIRA GODIŠNJA SKUPŠTINA?DIVIDENDA?
Vjerujem u jako dobre rezulate ZABE i očekujem da<će isplatiti dividendu svojim dioničarima, jer više nema povlaštenih
objava rezultata trebala bi potaknuti ovu dionicu na prelazak 250 kuna po dionici.Barem se tako nadam, jer financijski rezultati trebaju biti izvrsni. [lol]

http://www.hnb.hr/supervizija/pokazatelji/nerevidirani/h-nerevidirani-pokazatelji-31-12-08.xls

Zbirni podaci za banke, nije da se bas nesto previse vidi, ali dobit na kraju godine je tamo.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Dividenda?
Vi mora da se šalite.
Biće dobro ako nam isplate lovu sa oročene štednje

Ma bez brige…mogu isplatiti zaostalu dividendu za zadnjih 5 godina…pitanje je da li hoće…ne bojim se ja za njih dok imaju robu koju svi traže… [wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



Dividenda?
Vi mora da se šalite.
Biće dobro ako nam isplate lovu sa oročene štednje

Ma bez brige…mogu isplatiti zaostalu dividendu za zadnjih 5 godina…pitanje je da li hoće…ne bojim se ja za njih dok imaju robu koju svi traže… [wink][/quote]

Ali ja se bojim da su i oni u potrazi za robom koju svi traže

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close