ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
20,35
9.911
487
20,30
20,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ak se dobro sjećam, oni obično kupuju da bi podijelili upravi i ostalima. a onda to uprava i ostali prodaju opet trezoru i pokupe pare. porez se ne plati.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

@verdi mislim da je ovo što piše @tuna salad. Uglavnom je u to vrijeme i narasla cijena. Ma cijena je dobra po mom mišljenju, ali previše ima br.1

Molim ne kupovati niti prodavati ako niste sami u to sigurni. Ja imam nešto u svom portfelju i htio bi van bez gubitaka.

Luković je zadnji puta prodavao po 500-600 preračunato u današnje parametre. Pravo da ti kažem i meni se ne dopada što br.1 ima toliko koliko ima ali možda radi toga lako podigne cijenu kad poželi, samo kad će to pojma nemam. Treba pričekati godišnje FI možda to nešto promjeni.

who dares, wins


Luković je zadnji puta prodavao po 500-600 preračunato u današnje parametre. Pravo da ti kažem i meni se ne dopada što br.1 ima toliko koliko ima ali možda radi toga lako podigne cijenu kad poželi, samo kad će to pojma nemam. Treba pričekati godišnje FI možda to nešto promjeni.

Mislim da tu nije bitan godišnji FI, negi Luković.
Biti će kako on želi.

Kad bi mi barem rekao kada će prodavati, pa da liparim na prodaji. [lol]


Kad bi mi barem rekao kada će prodavati, pa da liparim na prodaji. [lol]

Ove godine ih neće prodavati tako brzo. Malo je njemu 190 po dionici. Morat će malo pričekat kao i ostali za bolju cijenu.
Ne bojim se ja za njega.

If something is too good to be true...it probably is.


ak se dobro sjećam, oni obično kupuju da bi podijelili upravi i ostalima. a onda to uprava i ostali prodaju opet trezoru i pokupe pare. porez se ne plati.

ajde se malo informirajte o unicreditu i intesi na Londonskom tržištu kapitala!?
možda vam ta saznanja otvore okica!! [pray] [thumbsup]

@ tip top
Podijeli ta saznanja s nama.
Evo nešto mojih:
Unicredit trenutno kotira 1,97 EUR/dionica, u zadnjih godinu dana max. 5 EUR/dionica
min 1,5 EUR/dionica
u zadnjih 30 dana rasla cca. 30%.
Što se tiče ZABA-e u zadnjih godinu dana max. 600 Kn/dionica (preračunato)
min. 170 Kn/dionica
u zadnjih 30 dana rast cca. 10%

@ nikl

dosta sam o tome rekao davno!!!! Nećemo se ponavljat kao papagaji, a pojedinci koji žele biti koliko toliko informirani trebali bi malo uložiti i truda pa okrenuti unazad 20-30 stranica!!!!!
i na našem vebu imaš dosta pčetnih informacija……
Nema ništa na tacici!!! Danas tko ima pouzdane i dobre informacije u velikoj je prednosti!!!!!!! [thumbsup]

zato ima sposobnih, manje sposobnih, nesposobnih, nezainteresiranih, apatičnih i drugih…………



ak se dobro sjećam, oni obično kupuju da bi podijelili upravi i ostalima. a onda to uprava i ostali prodaju opet trezoru i pokupe pare. porez se ne plati.

ajde se malo informirajte o unicreditu i intesi na Londonskom tržištu kapitala!?
možda vam ta saznanja otvore okica!! [pray] [thumbsup]
[/quote]

London sa Zabom ima veze isto kao cijena nafte u Londonu sa cijenom INA-e dionice u Zagrebu. Sve su banke sada u komi ali ne će ni to dugo potrajati.

who dares, wins

vrlo upitna je transparentnost poslovanja Unicredita!!!!!!!!! [pray]

Sve je to u redu kolega ali ja bi se puno više posvetio poslovanju Zabe jer je to naj važnije za njenu cijenu. Mogi Talijani i propasti, Zabu će kupiti netko drugi i pojeo vuk magare.Koliko god su oni njeni vlasnici poslovanja su im odvojena. Sve što smo do sada napomenuli može ali i ne mora utjecati na njenu cijenu. Pogledajte propast auto industrije i npr. VW. Sve je to relativno.

who dares, wins

New Report

Close