ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,03
137.524
7,227
19,05
19,15
-0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Cijena dionice Zaba-r od sadašnjih 265 ili ti 5035 kuna "starih".

Dobit 1 i 2 Q 2007 – 253 + 272 = 525 mil. ćuna

Dobit 3 i 4 Q 2007 – 325 + 259 = 584 mil. ćuna

Dobit 1 i 2 Q 2008 – 455 + 378 = 833 mil. ćuna 833/525=1,586

Dobit 3 i 4 Q 2008 – procjena 584*1,586 = 926 mil. ćuna

Ukupno 2008 = 1.749 mil ćuna

Dobit od 1749 milja ćuna uz povrat od 10 godina znači da Zaba vrijedi 265 kuna.
Znaći za 10 g. dionica neće vrijediti ništa, banka će imat samo zgrade, zaposlene i depozite, te izdane kredite.
I još veli ekipa da neće isplatit dividendu, da bi je kao to dotuklo???

Pa ček malo, pa to sve nema i sad??? Zašto je onda plaćamo po 265?

***obrisano***


ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

To je moj plan… Uhedziro se… Ako nedajboze banka prkne, jel si mozemo banka i ja to ljepo iskrizat?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

To je moj plan… Uhedziro se… Ako nedajboze banka prkne, jel si mozemo banka i ja to ljepo iskrizat?
[/quote]

samo pazi da ti je ista kamatna stopa i ista valuta pa se krizaj

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Ode ZABA u blokadu !!
250 kn!!!


ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

Ne znam baš, mislim kak ono ide vjerovnici prvog, drugog, trećeg reda???
Ili to nije to??
A i mogu oni lijepo napraviti kao i sto puta do sad, obveze ostaviti Zabi, i osnovat Nova Zaba s lovicom, zar ne? To je praksa u Eu i Americu kad stvari propadaju, zar ne?

I pitam ponovo?

Može li niže??

Tu su samo 2 odgovora,

Ali zašto?

Tu ih je tisuću i tu je prostor za muljavelu koji se sad događa, kad nema odgovora, tj. kad ga ljudi ne znaju panika vlada.



ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

To je moj plan… Uhedziro se… Ako nedajboze banka prkne, jel si mozemo banka i ja to ljepo iskrizat?
[/quote]

E vidite dečki – to je glavni razlog zašto ni ZABA ni PBZ neće propasti.
Narod je dužan do grla i mora to vratiti.
Nismo mi hrvati te sreće da nam kresne banka kojoj dugujemo!
[lol]




ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

To je moj plan… Uhedziro se… Ako nedajboze banka prkne, jel si mozemo banka i ja to ljepo iskrizat?
[/quote]

E vidite dečki – to je glavni razlog zašto ni ZABA ni PBZ neće propasti.
Narod je dužan do grla i mora to vratiti.
Nismo mi hrvati te sreće da nam kresne banka kojoj dugujemo!
[lol]
[/quote]

i ako "kresne" nažalost moraš platit dug

Dobit od 1749 milja ćuna uz povrat od 10 godina znači da Zaba vrijedi 265 kuna.

Dobit od 1749 milja ćuna uz povrat od 9 godina znači da Zaba vrijedi 245 kuna.

Znači godinu dana smo smanjili za 1 sat.

Ako uzmemo da je prošli tjedan u pon/uto Zaba-r vrijedila 310-330 dedukcijom dolazimo da će za 3 tjedna, dionice ove banke vrijediti blizu nule.

A zadržana dobit će ostati na računu, znači dionice banke vrijedne 0 kuna, a na računu banke zadržane dobiti oko 100 kuna/dionici.

Može li bolje??

e da mi je sad pogledat onog Monthy Pythona kad stari zaposlenici britanskog osiguravatelja (računovođe) otmu zgradu i njome otplove u međunarodne financijske vode da se tamo obračunaju sa američkim divovima (danas pokojnim) [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 





ma dečki ako ste i vi banci istovremeno dužni (primljeni kredit) ne trebate se sekirat. ak vam ne daju depozit imate pravnu osnovu za neplaćanje kredita
Pozdrav iz Potpićna [bye]

To je moj plan… Uhedziro se… Ako nedajboze banka prkne, jel si mozemo banka i ja to ljepo iskrizat?
[/quote]

E vidite dečki – to je glavni razlog zašto ni ZABA ni PBZ neće propasti.
Narod je dužan do grla i mora to vratiti.
Nismo mi hrvati te sreće da nam kresne banka kojoj dugujemo!
[lol]
[/quote]

i ako "kresne" nažalost moraš platit dug
[/quote]
Uvijek postoji pravni slijednik,ai nitko ti ne brani dignuti milju kuna,ako imaš vezu, dati neko smeće u zalog,skineš svu imovinu sa sebe i : teta banko doviđenja, milijun pa u penžijun [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

može li netko tko prati ovu dionicu prokomentirati trenutno stanje (posebno paralelu psihu krda-banka).

New Report

Close