ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,03
137.524
7,227
19,05
19,15
-0,52%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ MatijLalic

Cijenjeni Mr.Blue je u međuvremenu prodao ZABA-R-A, ali i dalje je vlasnik ADPL-R-A.
Dobro ste naveli da on vrlo često koristi analizu tko kupuje i po kojoj cijeni dionicu. Kad se poveća likvidnost takve dionice po meni imaju šansu za brži oporavak. Sad treba dočekati likvidnost. Naravno i da je bitno da firma popravlja funfdamente u međuvremenu.

Trenutno je cijena na nekih 6700 kn po starom. Koje je mišljenje o ovoj razini? Paralela s PBZ trenutno. Mislim da su ove dvije dionice u istim pozicijama ili ne?


Trenutno je cijena na nekih 6700 kn po starom. Koje je mišljenje o ovoj razini? Paralela s PBZ trenutno. Mislim da su ove dvije dionice u istim pozicijama ili ne?

I nisu bas ak gledas u odnosu na ATH. PBZ je vise pala



e a zakaj ovo pada tak?

kaj nije to trebalo bit na 600 nakon fi? [rolleyes]

A isto kak je i BZJK trebala biti na 2000 [tongue]
[/quote]

ko je to di reko il napiso?

vrijednost je jedno, cijena dionice drugo!

ja bi najrađe da likvidiraju bzjk, kutjevo i ostala društva i nek mi daju buteljica kolko mi pripada! [smiley]

no bzjk kad prestanu strahovi od zakona, kad se vrati likvidnost i kad postane transparentnija sigurno će puno više dok zbog čega si ti ono zabu kupovo po 11-12000? [smiley]




e a zakaj ovo pada tak?

kaj nije to trebalo bit na 600 nakon fi? [rolleyes]

A isto kak je i BZJK trebala biti na 2000 [tongue]
[/quote]

ko je to di reko il napiso?

vrijednost je jedno, cijena dionice drugo!

ja bi najrađe da likvidiraju bzjk, kutjevo i ostala društva i nek mi daju buteljica kolko mi pripada! [smiley]

no bzjk kad prestanu strahovi od zakona, kad se vrati likvidnost i kad postane transparentnija sigurno će puno više dok zbog čega si ti ono zabu kupovo po 11-12000? [smiley]
[/quote]

FYI na ZABA mi je ulaz 379,34 s uracunatom provizijom. Pomnozi si to s 19 i vidi koliko je to po staroj cijeni da ne lupetas bezveze [tongue]

Proteklih dana, kad je sve padalo, padala i ZABA.
Danas kad bi trebala rasti, kad "sve" raste , ZABA nema prometa!!
Koji sam ja pehista….. [sealed]


Da, isto kako je mr.blue govorio prošle godine kak samo što nije na 15000 kuna jer su rezultati odlični.
Ja mislim da nema ovo veze s rezultatima banke nego s prijetnjom da bi neke srednje velike banke u europi i svijetu: čitaj unicredito mogle nestati.
Pa možda neki znaju nešto više o toj prijetnji.

Teško da može biti neke prijetnje s te strane, jer Unicredito nije bio izložen na tržištu hipotekarnih kredita…
Zaba na ovoj cijeni je k’o Vincekov Tiramisu… [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Zaba na ovoj cijeni je k’o Vincekov Tiramisu… [smiley]

znači katastrofa


Proteklih dana, kad je sve padalo, padala i ZABA.
Danas kad bi trebala rasti, kad "sve" raste , ZABA nema prometa!!
Koji sam ja pehista….. [sealed]

Kako ne, eto po 340 … ‘bemti dan kad sam ušao u ovo …

wtf?!? sto je ovo danas bilo? 14 milja prometa? zna li se tko je to prodavao, ili, još bolje, tko je kupovao? 😮

to vjerojatno kupuju oni koji su svojevremeno prodavali za 12.800 … [angry]

moze li k/p? baš me zanima stanje… a mali se svi izgleda prepali i nitko ni ne pomišlja kupiti zaba-u u ovom trenutku… vidjet cemo je li to pametno 🙂

New Report

Close