ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ZABA (Zagrebačka banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ZABA
19,16
20.461
1,068
19,15
19,30
-0,26%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

"Pri procijenjenom knjigovodstvenom multiplikatoru za 2008. godinu od 2 puta za banke srednje i istočne Europe, možemo zaključiti kako je pri trenutnim cjenovnim razinama dionica Zagrebačke banke fer vrednovana", ocjenjuje Nimac.

E hebiga Nimac zakasnio si sada ćeš morati loviti, ajde Nimče pogledaj koliku dobiti stvaraju te banke sa tih P/Bv 2 kapitalom. Nimče, Nimče kasno pališ.

[thumbsup]Polugodišnja neto dobit 833,5 milijuna kuna
Zaba povećala dobit za 58,5 posto
Franjo Luković, predsjednik Uprave Zabe

Zagrebačka banka je prvo ovogodišnje polugodište završila s neto dobiti u iznosu većem od 833,5 milijuna kuna, a u odnosu na isto razdoblje prošle godine to predstavlja povećanje dobiti za 58,5 posto, pokazuju podaci iz nekonsolidiranog financijskog izvješća Banke objavljenog danas na Zagrebačkoj burzi. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ZSE INTRADAY UPDATE
Zagrebačka burza: Banke u fokusu velikih igrača
7/25/2008 12:25:24 PM

ZAGREB – Brojka od 10,9 milijuna kuna najveći je promet Zabe još od ožujka, te su ove dionice u prvom dijelu dana prve na ljestvici najlikvidnijih izdanja [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ja ću biti zadovoljan tek kada se cijena ustabili na razini po kojoj je Luković prodao svoje dionice…zbilja nema razloga da se cijena ne vrati na te razine pogotovo što je dobit od tada narasla dobih 58 % ….ako se dobro sijećam cijena je bila 12.800 kn i kad to podijelimo sa 19 ispada cca. 673 kn
…misli li netko da je to nedostižno u bližoj budućnosti (do kraja godine)? …baš bih volio čuti vaše procjene po tom pitanju…


ja ću biti zadovoljan tek kada se cijena ustabili na razini po kojoj je Luković prodao svoje dionice…zbilja nema razloga da se cijena ne vrati na te razine pogotovo što je dobit od tada narasla dobih 58 % ….ako se dobro sijećam cijena je bila 12.800 kn i kad to podijelimo sa 19 ispada cca. 673 kn
…misli li netko da je to nedostižno u bližoj budućnosti (do kraja godine)? …baš bih volio čuti vaše procjene po tom pitanju…

ne vjerujem u to. ja sam kupio po 10.600 (558 kuna) i nekak ne vjerujem da ću ove godine izaći iz minusa ovdje. smanjenje minusa da, ali plus…..


ja ću biti zadovoljan tek kada se cijena ustabili na razini po kojoj je Luković prodao svoje dionice…zbilja nema razloga da se cijena ne vrati na te razine pogotovo što je dobit od tada narasla dobih 58 % ….ako se dobro sijećam cijena je bila 12.800 kn i kad to podijelimo sa 19 ispada cca. 673 kn
…misli li netko da je to nedostižno u bližoj budućnosti (do kraja godine)? …baš bih volio čuti vaše procjene po tom pitanju…

sjecam se kao da je bilo danas, kupovao sam i onda tu ZABU na insajdersku iz birtije u ulici ,po 11 500kn i sve je bilo super, dok mi se Francek nije stresel’
[lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


nekako mi se čini da tebe to izvješće ne bu iznenadilo
khm khm

Mene rijetko koje izvjesce iznenadi [proud]
Sorry stari, kad bi vecina znala onoliko koliko ja, tada te info ne bi imale koristi [lol] Na vasu zalost vecini to nije dostupno, na moju srecu meni je [bye]



sjecam se kao da je bilo danas, kupovao sam i onda tu ZABU na insajdersku iz birtije u ulici ,po 11 500kn i sve je bilo super, dok mi se Francek nije stresel’
[lol]

Pa sto se nisi stao lipu ispod njega? Pa nek gaze preko tebe. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

@deimos
ni imal tak brzi prst [lol]



nekako mi se čini da tebe to izvješće ne bu iznenadilo
khm khm

Mene rijetko koje izvjesce iznenadi [proud]
Sorry stari, kad bi vecina znala onoliko koliko ja, tada te info ne bi imale koristi [lol] Na vasu zalost vecini to nije dostupno, na moju srecu meni je [bye]
[/quote]
Jel ti nešto naraslo kada si ovo napisao?

nije jedino lavek. honda i ja smo isto skupo platili
[sad]


Pa kaj ti njemu vjeruješ? … [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!




sjecam se kao da je bilo danas, kupovao sam i onda tu ZABU na insajdersku iz birtije u ulici ,po 11 500kn i sve je bilo super, dok mi se Francek nije stresel’
[lol]

Pa sto se nisi stao lipu ispod njega? Pa nek gaze preko tebe. [lol]
[/quote]

jer sam imao tek 10% plusa u tom trenutku.
a falabogu, tad je bilo vrijeme kad mi se za 10% nije dalo brokera zvat’!
nadam se da bu opet doslo [cry] [angry] [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close