Za izbore za Europski parlament kandidiralo se 28 lista

Naslovnica Forum Komentari članaka Za izbore za Europski parlament kandidiralo se 28 lista

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Od ovih 336 kandidata trebali bi izabrati 12 srečkovića koji će se “patiti” u EU za plaćicu od 60.000,00 kn mjesečno .

Vjerujem u izabrane .

Kao što je poznato iz povijesti , svaka država se ubrzo raspala kad su u nju ušli Hrvati .

To će biti i sudbina ovih kolonizatora iz EU koji su nam uništili gospodarstvo.

U administraciji i diplomaciji već je zaposleno 100.000 ljudi , a u Americi taj posao obavlja 25.000 ,pa im je preskupo .

.


Od ovih 336 kandidata trebali bi izabrati 12 srečkovića koji će se "patiti" u EU za plaćicu od 60.000,00 kn mjesečno .

ja ne dam glas nikome od njih jer smatram da nitko od njih ne zaslužuje 7.000 EUR mjesečno!
baš da vidimo koliko ljudi u RH doista doživljava EU kao nešto svoje, tj. koliko će ljudi uopće izaći na EU izbore!?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

treba izići na izbore i poništiti listić, prema nervozi koja vlada, čini mi se da su spremni na sve, pa i krađu glasova…..


treba izići na izbore i poništiti listić, prema nervozi koja vlada, čini mi se da su spremni na sve, pa i krađu glasova…..

tako i tako netko će biti izabran i dobivati 7000 EUR mjesečno pa makar bio izabran i sa 100 glasova
svojim ne izlaskom šaljem im poruku da ne podržavam nikoga od njih te da me EU ne zanima niti toliko da izađem na te izbore!
bit će zabavno gledati kako će se naši crvenjeti zbog slabašnog odaziva na EU izbore i ulaska u EU parlament s nekom sićom od glasova [emo_smijeh]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Slažem se sa tobom fajrunt, ipak, najsigurniji listić je onaj poništeni, moglo bi tu biti trgovanja i naknadnog zaokruživanja…..

Ne izaći ili izaći pa poništiti listić, pitanje je sad! Kako se bagra pomamila za sinekurama…..jao nama sa takvim kandidatima!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ja neću izaći, ne želim imati ništa s EU izborima i punjenjem džepova naših političara koji su nas i doveli u ovu katastrofalnu situaciju!!! [emo_palacd]

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Katastrofa! Koja pohlepa! Unistili su ovu zemlju, ljudi kopaju po smecu i gore, a sad da biram tko ce se jos obogatiti? Svi trebamo izici i prekriziti listice skroz.

Tako je, križ i amen![emo_namigusa]

New Report

Close