Vrijeme curi: Za odluku dobavljači imaju do 25. kolovoza, važu se sve opcije

Naslovnica Forum Komentari članaka Vrijeme curi: Za odluku dobavljači imaju do 25. kolovoza, važu se sve opcije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kako je poprilično toplo,odem maloprije u frižider i prepolovim lubenicu,iz Konzuma,7 kg,2 kn/kg…A lubenica – katastrofa,vrijedi nešto samo u svinjcu…I mislim u sebi:”A neka si propao!”…I onda razmišljam,mora da su Njega stigle kletve,tj.kada te bezbroj ljudi prokune,to mora Boga,univerzum,energiju,ili šta god,natjerati na reakciju…

Ti po lubenici ocjenjujes kvalitetu trgovine? Svaka cast!


Kako je poprilično toplo,odem maloprije u frižider i prepolovim lubenicu,iz Konzuma,7 kg,2 kn/kg…A lubenica – katastrofa,vrijedi nešto samo u svinjcu…I mislim u sebi:"A neka si propao!"…I onda razmišljam,mora da su Njega stigle kletve,tj.kada te bezbroj ljudi prokune,to mora Boga,univerzum,energiju,ili šta god,natjerati na reakciju…

Identičnu stvar sam i ja pomislio prošle godine. Također sam pomislio kako bi bilo dobro kupovati lubenice na placu kod OPG-ova, ali kada sam vidio njihove vlasnike kako ih nabavljaju u Lidlu po 2,49, a prodaju po 7 i 8 kn, odustao sam i od toga. Do Lidla mogu i sam. Doduše, niti oni nisu čisti. Kod EBRD-a se zadužuju po 0,18% kamate. E tako njemačka širi svoj utjecaj po EU.

La vita e bella!

Nevjerojatna je pozicija ovog Ramljaka. Ne vjerujem da postoji negdje nešto barem približno slično. On je praktički istovremeno zakonodavac, jer je izmislio roll up kredit u naturi koji ne postoji kao zakonsko rješenje, bankar jer određuje uvjete kreditiranja, sam je korisnik kredita i na kraju čak i regulator jer mu ne može nitko ništa. Nije mi jasno što čekaju s ustavnim tužbama.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Ovo nije Ramljakov model. Trik je izmisljen u 18 stoljecu i zove se Spanish Prisoner. U novije vrijeme po interenetu se pojavila modificirana verzija koja se zove Nigerijska pisma.

Vaš link …

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close