VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam bez analize ušao u ovo jer ne kupih rivijeru, sad tek počeo, ozbiljnije o ovome čitati, da li sam kiksao vrijeme će pokazati, no vjerujem ipak da je ovdje sretnija budućnost nego sadašnjost. bumo vidjeli gdje će završiti zha godinu dana.

dan je pametniji od noći!

Meni se čini da prvo moramo popuniti GAP na 32kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


ja sam bez analize ušao u ovo jer ne kupih rivijeru, sad tek počeo, ozbiljnije o ovome čitati, da li sam kiksao vrijeme će pokazati, no vjerujem ipak da je ovdje sretnija budućnost nego sadašnjost. bumo vidjeli gdje će završiti zha godinu dana.

Tu se tesko moze promasit, smanjuju im pdv sa 25% na 13%, i porez na dobit sa 20% na 18% uz to rast bdp-a i osobne potrosnje (u 20 dana prosinca 10 milijardi)

Pripajanje društva Bioenergija d.o.o. Vukovar.

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ovdje , ne želim navlačiti, jer imam dionicu, možete biti sigurni da će brzo, brzo dobro dobro povuću cijena uzbrdo. jučer pisao za jednu nizbrdo, danas bilo, pa ćemo vidjeti i ovdje,

dan je pametniji od noći!

Da li netko zna kako se knjiže potpore kroz RDG? Vidim da na stranicama Vupika ima nova objava da su im odobrene potpore u iznosu od 23 Mkn…

Vupik

Što čeka braniteljski fond.Ima 2000 komk na kupnji.Neka puca.

Ne postoji već dugo Vukovarski branitelji d.o.o. u Vupiku. Ima par mjeseci da su prodali sve, sada prodaju neki mali kojima se ne da čekati rast, a drastičan rast cijene dionice se može već sutra, a možda tek za godinu…

Ja osobno očekujem dobro izvješće i na Belju i na Vupiku.

Gazda nije baš u situaciji da i dalje prikazuje izvješća takva kakva jesu već naprotiv kada banke pritišću vrijeme je da se krene prema boljim bilancama naročito nakon velikih ulaganja godinama prije gdje su banke popratile sa pozamašnim kreditima.

I ja mislim. Morat će malo bolje to prikazivati, jer omjeri su jako loši. Ako misli prodavati pa mora pokazati da vrijedi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

u cijeloj priči oko VPIK i BLJE, najbolje bi bio rast cijene uslijed brze prodaje, na što će biti primorani u Agrokoru, sudeći po šuškanjima iz kuloara
jer po rezultatima ove dvije tvrtke iz sastava koncerna (uključivo i PIVK), teško ćemo ‘omastiti brk’

Kozmo je prodan Muelleru, zadnju slamku spasa u vidu kredita HBOR-a su iskoristili, neki Rusi su se vrzmali oko vode (znači da s kreditom u Sberbanci nije sve ok), vrijeme je za ‘prehrambeni holding’…

jedino što me muči kome će oni to prodati s takvim bilacama?!

Eto i kupnje, lijepo je narasla jutros

New Report

Close