VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Gdje nestade bid?? Evo gospodin na 53 kune sa 1000 komada na udaru, da vidim što ćete napravit s njim…
Niko vam ne smeta, branitelji izašli.. Leti VPIK u nebesa, ajde da vidimo

Čemu dizati cijenu? Da kolega brux ili slični mogu izaći, pa ući u nešto što oni u tom trenutku smatraju boljom prilikom? Ako se nekom žuri vani, neka lijepo opali po kupnji, ako se nekom žuri unutra može isto tako opaliti po prodaji…mislim da pametni investitori ne rade to tako…malo analiziraš i ako odlučiš da vrijedi skupljaš u tišini ili obrnuto ako misliš da ne vrijedi…
Poučen iskustvom, kad se nešto radi na silu, većinom je da se izmanipulira….

[/quote]
Nemam ja sta izlazit odavde, samo citiram ove koji zazivaju u kratkom roku cijenu do 80-100-500 kuna
Govorim figurativno, tako je na 100 dionica
I ako sam toliko uvjeren da će cijena gore, ja bi bez razmisljana pukao po asku jer u konačnici sta ti znači 50 kuna ili 52-53 kad ćeš je ubrzo prodavat po duploj ili troduploj cijeni.. Razumiješ




Gdje nestade bid?? Evo gospodin na 53 kune sa 1000 komada na udaru, da vidim što ćete napravit s njim…
Niko vam ne smeta, branitelji izašli.. Leti VPIK u nebesa, ajde da vidimo

Čemu dizati cijenu? Da kolega brux ili slični mogu izaći, pa ući u nešto što oni u tom trenutku smatraju boljom prilikom? Ako se nekom žuri vani, neka lijepo opali po kupnji, ako se nekom žuri unutra može isto tako opaliti po prodaji…mislim da pametni investitori ne rade to tako…malo analiziraš i ako odlučiš da vrijedi skupljaš u tišini ili obrnuto ako misliš da ne vrijedi…
Poučen iskustvom, kad se nešto radi na silu, većinom je da se izmanipulira….

[/quote]
Nemam ja sta izlazit odavde, samo citiram ove koji zazivaju u kratkom roku cijenu do 80-100-500 kuna
Govorim figurativno, tako je na 100 dionica
I ako sam toliko uvjeren da će cijena gore, ja bi bez razmisljana pukao po asku jer u konačnici sta ti znači 50 kuna ili 52-53 kad ćeš je ubrzo prodavat po duploj ili troduploj cijeni.. Razumiješ
[/quote]
da nije Gazda ponudio 30 prije nekoliko godina, ovo bi bila dobra priča za budućnost, ovako ne znaš kakve su mu namjere

Je ali vi mali burek majstori od 100 kuna zbunjujete maju svojom prodajom nakon par kuna a govorite da je potencijal i trend gore….a prodate sa zaradom od dvi kune po dionici i onda ako kupite opet…kao važan je trend..
Hahaha…ja in…a vi hranite brokere i placajte provizije i poreze na trejdu od 100-500 kuna…
Eto sami sebi u usta skacete…
A više bi zaradili da samo kupite i ne dirate

A BALVANA!!! :) :) :)

I recimo j vam povistim sutra ujutro odma sve do blokade….i sta ćete onda.
Kupovati kad se odblokira?
Al nema veze vi ste napravili trejd …prodali po 51…i kupilo ponovo na 49…pa opet prodali na 51….a sutra ujutro možda počnete kupovati na 55-57…za početak…
Sve zavisi kako ću se probudit i na koju nogu

A BALVANA!!! :) :) :)

Pad… rast… dozvola?…trejdanje za 100 kn…
Pa. Kakve ja veze imam sa tim?
Sta je ovo?
Da nije bunika?

A BALVANA!!! :) :) :)

Ja sam siguran za 2100 do 31.12.2016. Nakon toga možda mala pauza, i to možda ali samo do novog kreditnog rejtinga, a onda ode.

Što se tiče tvog izlaska (djelomičnog) na 52,5 a prije toga navlačenja ljudi da će “sutra” biti 140kn (dojava od g. Paterna), to sve govori o tvom karakteru pisanja na ovom forumu.
Već sam ti rekao više puta, nasmiješ me češće (uglavnom s glupim i za naše tzv tržište neprimjenjivom TA) pa ti sve opraštam.

čini mi se da je prestalo rasipanje po bidu. tko želi vupik, morat će potegnuti po asku.

je li vrijeme da se vratimo na 50+ ili ćemo još malo morati pričekati da crobex ode gore?

Još malo ćemo pričekati da Crobex ode gore.

kad nema lupanja po bidu, mora se tražiti ask. nije puno, ali čovjeka veseli

Evo opet vam se čovjek ponudio sa 1000 komada na 50 kuna, i to se sustio jer je bio na 53 kune.. Neki su tad govorili da šta će kupovat po 53 kad ima po 50kuna, pa evo vam sad po 50 kuna malo veća količina.. I uspisali o velikom potencijalu i rastu cijene za 50-100% u kratkom vremenu kad prodaju Vukovarci itd.. Ja da sam toliko uvjeren ne bi se sekunde mislio.. Znači klasično drukanje..

Ista stvar kao na Belju, kome je skupo neka ne kupuje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Evo opet vam se čovjek ponudio sa 1000 komada na 50 kuna, i to se sustio jer je bio na 53 kune.. Neki su tad govorili da šta će kupovat po 53 kad ima po 50kuna, pa evo vam sad po 50 kuna malo veća količina.. I uspisali o velikom potencijalu i rastu cijene za 50-100% u kratkom vremenu kad prodaju Vukovarci itd.. Ja da sam toliko uvjeren ne bi se sekunde mislio.. Znači klasično drukanje..

Kolega i dalje vam Vukovarac prodaje…to što nije u top 10 ne znači da je sve prodao…ima još nešto sitno…pa zašto ne kupiti što jeftinije..???

New Report

Close