VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2. VUKOVARSKI BRANITELJ D.O.O. -15.600

Još malo pa su izašli. Onda dionica može gore

Nema vise BID-a…

1. AGROKOR D.D. 864.399 – 75.000

Sad je pitanje kupiti ili pustiti na 0,00 kn….

tko zna gdje je dno?

Vukovarski branitelj i dalje prodaje, nemaju jos puno municije.

Zašto ne odu gazdi i dogovore se s njime poput blogera? Ovo mrcvarenje je prevršilo svaku mjeru. Evidentno im cijena nije bitna. A koliko vidim i neki drugi prodaju po cijenama po kojima sigurno nisu kupovali nego moraju prodati pod daj što daš ili ode imovina pod ovrhu. Uglavnom – apsurdna situacija za ostale male dioničare. Što čeka Pivac? Možda kupuje pod skrbničkim…

Imam sitniš VPIK-R-A cca 100 kom i ne nagovaram nikoga na ništa.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Evo, dugo sam skenirao ovu tvrtku, sve segmente, usporedio sa agrokorovim perjanicama, odradio analizu cash flow-a, i uključio budući IPO u Londonu. I evo moja prva 2 naloga po 100 komada. Pa ako netko želi izaći neka slobodno proda. Tvrtka trenutno vrijedi 180 mil kuna i mislim da je dobar investicijski pokušaj na par godina.

Vupik je bio nedavno 130 kn, a zadnji kvartal u plusu, zacudujuce, hrana se mora jesti

Op op evo na 36 dosli, kupnje nema, nize ne ide, izvjesce sa zebnjom cekamo, bit e lose samo je pitanje koliko…


Vupik je bio nedavno 130 kn, a zadnji kvartal u plusu, zacudujuce, hrana se mora jesti

Tržište je surovo kolega, kad imaš nekoga tko nemilosrdno rasprodaje treba ga pustiti da izađe do kraja, cilj kupcu je dakupi što prihvatljivije.

To što je sad podcijenjena nikom ništa, uvijek nam je najbolji primjer DDJH… precjenjen XXL …. a kako ga vole bildat….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tako je, ni slucajno skidati s prodaje, ja sam zivi primjer jer sam u rujnu skidao po 62 a sad je na 36

New Report

Close