VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@bubanj
Treba biti oprezan ovdje oko valuacije vrijednosti dionice.
Dokapitalizirao je sada po 90 ,ali sigurno ce dokap. ponovno.
Poznato je da njega ne zanimaju “mali”i da ce pokusati sto jeftinije okrupniti vlasnistvo.
Stoga ,po meni,sve iznad 60 kuna ,je preskupo.
Bojim se “reprize Belja”!!!

Kolega Alias,

pomalo me već iritirate iako imamo sličan način ulaganja, osima Vupika. Dakle, Vi ovdje pričate o nominali od 40,00 Kn/dionica. I nominala Tesle je 100,00 Kn/dionici. I što onda? Ovdje pričamo o tome da Agrokor pretvara 300 milijuna duga u kapital po 90,00 Kn/dionici. Pa zar bi Vi priznali dug po toj cijeni da niste dobro proučili sve što se treba proučiti?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/t6PwMIHWerYbdsBu27qoOw==.PDF

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Pa zato sam i pitao dal sam nesto propustio. Bavim se važnijim stvarima od Vupika pa ne pratim toliko. Mea culpa. Inače kada izdajete dionice vi broj dionica dobivate po nominali. Zato je ovdje 3,3 mil izdano po 40kn, a ostatak su rezerve.

Ma sve u redu kolega, no hard feelings, ovo je ipak samo forum i zabrinutost za vlastita ulaganja je prisutna.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp


@bubanj
Treba biti oprezan ovdje oko valuacije vrijednosti dionice.
Dokapitalizirao je sada po 90 ,ali sigurno ce dokap. ponovno.
Poznato je da njega ne zanimaju "mali"i da ce pokusati sto jeftinije okrupniti vlasnistvo.
Stoga ,po meni,sve iznad 60 kuna ,je preskupo.
Bojim se "reprize Belja"!!!

Opreza nikad dosta. Međutim, poznato je da gazda voli kupovati firme po 1,00 Kn. Ovdje je kupio po 90,00 Kn/dionici. Otkupiti će on vlasništvo malih, to je sigurno. Ali kada? Puno će još vremena proći…

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

@bubanj34
Kolega,dionice je u privatizaciji platio manje od 24 kune!!!
Sada je dokapitalizirao dio po 90 kuna.
U prosjeku je to puno manje!
Puno blize nominali od 40 kuna.
Prodao sam zadnje dionice Vupika na 130 kuna i nisam pogrijesio,mada sam imao veci prosjek i imao znatan gubitak.



@bubanj
Treba biti oprezan ovdje oko valuacije vrijednosti dionice.
Dokapitalizirao je sada po 90 ,ali sigurno ce dokap. ponovno.
Poznato je da njega ne zanimaju "mali"i da ce pokusati sto jeftinije okrupniti vlasnistvo.
Stoga ,po meni,sve iznad 60 kuna ,je preskupo.
Bojim se "reprize Belja"!!!

Opreza nikad dosta. Međutim, poznato je da gazda voli kupovati firme po 1,00 Kn. Ovdje je kupio po 90,00 Kn/dionici. Otkupiti će on vlasništvo malih, to je sigurno. Ali kada? Puno će još vremena proći…

lp,
[/quote]
prije nekoliko godina ponudio je oko 30,xx kn, danas ne vjerujem da bi ponudio i 3,00 a dao možda 1,00 , stislo je i njega, uzimati kredite po 10% i biti pozitivan, pa budimo iskreni to ne može ni mali Franjin kibic Ivica, može još malo dok ne iscrpi sve što je pokupio po 1kn

Nije više 10 % Moller!

Pogledaj po koliko se zadnje zaduživao!

je li netko od poštovanih forumaša primjetio kako se ‘slažu’ nalozi u tisućama nekako koordinirano da ne kažem sinkronizirano na VPIK i BLJE
mislim bilo je toga i prije na VPIK, ali na belju je to novost od prije dva-tri dana…
nemojte mi zamjeriti, volim bihevioralizam [emo_smijesak]

To ti je odos ponude i potražnje, onaj koji prodaje je sretan sa cijenom kao i onaj koji kupuje po toj cijeni.
Sad tko je u pravu odredit će budućnost.

Duuuuugo sića, pa u komadu skoro 400K…..


Nije više 10 % Moller!

Pogledaj po koliko se zadnje zaduživao!

¸
ruskih 6% na kraju bi moglo ispasti skuplje od prijašnjih 10

New Report

Close