VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesi ono ti opet žicao izračun, a nećeš da naučiš?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

?
Kakav izračun?[emo_beztona]

Evo prilika omf-ima da pametno ulože svoj novac budući da im tržišna kapitalizacija to sada omogućuje.
Ingra,nexe,magma
A Vupik nevalja.
Valjda budu progledali.

Isprika, mislio sam naš novac.

Pozz ekipa, znate li kad će fin.izvješće? dokle će saga potrajati?

Ovdje su branitelji počeli prodavati.
Imaju još cca 86000 kom što i nije nešto ali definitivno radi pritisak na cijenu.
Zašto plaćati više ako može jeftinije?

A BALVANA!!! :) :) :)

BearG
to nisu branitelji nego skupina uhljeba i političara koji su napravili udrugu i čije se članstvo ne proširuje jer je zatvorena skupina i kad im pofali novaca za rad udruge u vidu jela i pića onda prodaju nešto da ne bi morali iz vlastito novčanika. tako da se ne treba plašit neke veće rasprodaje.

Todorićevi kombinati i dalje u gubitku, ali rastu investicije i prihodi od prodaje

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

ovdje što veći zgubitak, to bolji dobitak, čim se malom ivici smanji dotok sa državne sise, odmah pada na kilaži, joj, joj, ne vrijedi ni što je kupio po najpovoljnijoj cijeni

mora se hitno prdložiti Jakovini da razmisli o novim iznosima poticaja, samo za ove “najsposobnije” poduzetnike, inače “sisavci” ne mogu preživljavati, jer “mlijeko” dijele sa “sestrama” i “braćom”

Opet minus [emo_mrgud]
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VPIK-fin2015-1Q-NotREV-N-HR.PDF

Nema komentara? Nitko više nema VPIK ?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Nekima živci popuštaju. Drugi strpljivo rade zalihe poput Vupika i čekaju trenutak da se krvna slika u bilanci VPIK-R-A preokrene. Tko je pametniji?

Imam sitniš cca 150 kom VPIK-R-A i ne nagovaram nikoga na ništa.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

New Report

Close