VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bid uzvraća—–[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)


Da kolega i ja mislim tako, pa Todorić je dao oko 500 kn po dionici Vupika, ovo je trenutno smješna cijena na burzi.

Nebitno koliko je tko dao….bitno je za koliko se može kupit , a za koliko prodat.
Trenutno je to od 110-120…što neznači da će trenutna cijena potrajati…[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

http://www.poslovni.hr/forum/tema/blje-belje-dd-504?page=926#post_1458302

interkapital- markovic nenad prodaju VPIK i BLJE

2. VPIK-R-A 5. 6. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O./MARKOVIĆ NENAD -2.000 -0,13% -0,23M 14.166 116,84 17.09.13 1,66 0,94%

evo objašnjenja zašto cijena klizi li klizi. kad hoćete nešto prodati i bitnija vam je novac no cijena, morate spuštati cijenu. sve se može prodati, samo je pitanje pošto.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ja neznam jel vi razumijete osnove biznisa….pogotovo agrokorovog biznisa…sam sam imao dionice dok je dobit bila…nakon toga hvala bogu izasao sam na 136 kn….

pa on upravlja svim tvrtkama tako da u konacnici izvadi novac iz jedne tvrtke…a ostale drzi tek toliko da zive, u malom minusu, koji lako pokriva…njega ne zanima dobit u vpiku…

tako je i sa korfom, zasto bi korf imao dobit, kada se sve moze izvuci kroz vlho…

dali bi vi djelili s nekim ako imate mogucnost uzet sve sebi????, razmislite i gledajte siru sliku

ako poslovanje vupika (volumen i profitabilnost) idu dolje, onda ste dobro učinili prodavši. ako pak idu gore, onda ste loše učinili prodavši na temelju jednog izvješća. poljoprivreda nije turizam i martže su male, ali turisti mogu ali i ne moraju doći, a ljudi moraju jesti.
todorić nije anđeo, ali njegove tvrtke ne idu u stečaj i njegovi radnici ne idu na burzu. tko god tako posluje, u hrvatskoj je uspješan p meni. tužno, ali istinito, tko god u hrv ne završi u stečaju, dobatr je gazda.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


ako poslovanje vupika (volumen i profitabilnost) idu dolje, onda ste dobro učinili prodavši. ako pak idu gore, onda ste loše učinili prodavši na temelju jednog izvješća. poljoprivreda nije turizam i martže su male, ali turisti mogu ali i ne moraju doći, a ljudi moraju jesti.
todorić nije anđeo, ali njegove tvrtke ne idu u stečaj i njegovi radnici ne idu na burzu. tko god tako posluje, u hrvatskoj je uspješan p meni. tužno, ali istinito, tko god u hrv ne završi u stečaju, dobatr je gazda.

Svatko je očito dobro prodao tko je prodao na razini 135 kuna i više(mala količina),prije zadnjeg izvješća.
Cijena je sada manja gotovo 25 kuna.
“Čekanje” u ovoj dionici “boljih dana”sada je za mene gubljenje vremena i vjerovatno novca.
Naravno ako cijena značajno padne na razine od 100 kuna ili niže, možda ću razmisliti o kupnji.Sada nikako.
Pozdrav


Da kolega i ja mislim tako, pa Todorić je dao oko 500 kn po dionici Vupika, ovo je trenutno smješna cijena na burzi.

To koliko je netko dao po dionici (i da li je uopće dao toliko),nije apsolutno bitno za cijenu dionice na tržištu!!!
Pozdrav



ako poslovanje vupika (volumen i profitabilnost) idu dolje, onda ste dobro učinili prodavši. ako pak idu gore, onda ste loše učinili prodavši na temelju jednog izvješća. poljoprivreda nije turizam i martže su male, ali turisti mogu ali i ne moraju doći, a ljudi moraju jesti.
todorić nije anđeo, ali njegove tvrtke ne idu u stečaj i njegovi radnici ne idu na burzu. tko god tako posluje, u hrvatskoj je uspješan p meni. tužno, ali istinito, tko god u hrv ne završi u stečaju, dobatr je gazda.

Svatko je očito dobro prodao tko je prodao na razini 135 kuna i više(mala količina),prije zadnjeg izvješća.
Cijena je sada manja gotovo 25 kuna.
"Čekanje" u ovoj dionici "boljih dana"sada je za mene gubljenje vremena i vjerovatno novca.
Naravno ako cijena značajno padne na razine od 100 kuna ili niže, možda ću razmisliti o kupnji.Sada nikako.
Pozdrav
[/quote]

cijena je sada manja 25 kn, a prije mjesec dana je bila 25 kn viša. a jedno izvješće kaže da vupik je loš i postaje sve lošiji. vrlo pronicavo i fundamentalno gledanje na tržište dionica

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Da kolega i ja mislim tako, pa Todorić je dao oko 500 kn po dionici Vupika, ovo je trenutno smješna cijena na burzi.

To koliko je netko dao po dionici (i da li je uopće dao toliko),nije apsolutno bitno za cijenu dionice na tržištu!!!
Pozdrav
[/quote]

to koliko je toda nešto platio ili nije, to je nevažno. što on zna, pa postati najbogatiji balkanac, to svatko zna i to uopće ne znači da on umije s novcem i cjenkanjem.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Onda je Toda za Tisak dao 1500 kuna, a sada je na burzi 190,00 kn.

onda je bdp rastao, a sada bdp petu godinu pada. i sada lijepo toda sa adrisom kupuje po 190 što je nakada plaćao 1500. je li lud on ili je luda burza koja tvtku kojoj poslovanje ode gore 3 puta,, a cijena dolje 10 puta. ako je toda lud, onda bih i ja malo bio tako lud da moje stanje računa počne ličiti na njegovo.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close