VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom koliko površina i na kojim širokim područjima imaju , te koliko raznih ratarskih kultura za Vpik nema brige

Krivo, krivo, krivo…vidjet cete sve na izvjescu…luka je tu, koja stoji tjedan dana… A minimalno 10% uroda ce biti osteceno ili umanjeno

Neznam kakve luka ima trenutne veze sa Vpik i usjevima. A što se tiče uroda možda imaš i pravo to ti je kao na burzi. Žito minus, repa plus, soja minus , kukuruz plus i tako u krug. Ali ne brini se što je pšenica polegnuta, sve se to pokupi zrno je napravilo svoje sada samo treba dozrijati i pred kraj mjeseca vršidba kako pšenice tako i dionica VPik-a.


Krivo, krivo, krivo…vidjet cete sve na izvjescu…luka je tu, koja stoji tjedan dana… A minimalno 10% uroda ce biti osteceno ili umanjeno

ja volim skeptićne postove jer skepsa je zdrava i prijatelj ulagačima, ali kukanje ne volim i nije prijatelj ulagačima. 10 posto će biti oštećeno, luka tjedan dana ne radi – recite mi kolega jedan urod pod vedrim nebom na 10 000 hektara koji sto posto uspije. nije poljoprivreda laboratorij pod staklenim zvonom. luka ne radi jer cijeli dunav ne radi. ono što je krenulo put dvukovara, bu došlo do vukovara i bu pretovareno plus minus koji dan. a u izvjescu ćemo vidjeti povećanje prihoda i prodaje, još ako uz to vidimo manji rast rashoda i neku siću na računu, odlično. ako ne, dobro.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nisu im smanjili PDV, a sad im neće dati ni potpore
“Nakon što se ispostavilo da je zbog prenapregnutog državnog proračuna nemoguće smanjiti stopu PDV-a za veći broj prehrambenih proizvoda, tvrtke iz tog sektora u 2013. čeka još jedna loša vijest…”

Nisu im smanjili PDV, a sad im neće dati ni potpore


Nisu im smanjili PDV, a sad im neće dati ni potpore
"Nakon što se ispostavilo da je zbog prenapregnutog državnog proračuna nemoguće smanjiti stopu PDV-a za veći broj prehrambenih proizvoda, tvrtke iz tog sektora u 2013. čeka još jedna loša vijest…"

Nisu im smanjili PDV, a sad im neće dati ni potpore


Kakve to ima veze sa Vupikom???
To nema veze s poljoprivrednim poticajima za proiz. polj. kultura.
Pozdrav i ne spamati nebitno

Agrokor i Mercator potpisuju ugovor o suradnji

a mislim da je vrijeme da vupik probije 300 milja tržišne kapitalizacije !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

u ponedjeljak smo na 150 kn

popapano preko 5.000 kom u jednom šusu..[emo_palacg]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

daaaa, lijepo ocito je nervoza nastala kada se zna da je mercator najveci deal na ovim prostorima, a vupiku samo raste cijena


daaaa, lijepo ocito je nervoza nastala kada se zna da je mercator najveci deal na ovim prostorima, a vupiku samo raste cijena

Kolega,više poplave nisu “u igri”???
Ja mislim da će cijena “Todex”-a na burzi značajno rasti prije svega zbog akvizicije “Mercatora” jer to sada odgovara “gazdi” i “velikim igračima”
jer će se trebati i “poprilično zadužiti” i staviti kolateral u vidu tržišne vrednosti dionica iz sastava “Todexa”!!!
Dakle za dioničare Vupika i Belja dolaze “bolji dani”.
Pozdrav

New Report

Close