VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čitam u delu u svezi kupoprodaje mercatora. sindikat zaposlenika je za prodaju.sindikat poljoprivrednika protiv.bit će pregovori prava sapunica.dugotrajni i iscrpljujući.

Iskreno sumnjam da oni imaju previše vremena za čekanje, njima treba lova i to odmah. A nakon objave okrupnjavanja imperija, za očekivati je da ćemo se i mi dioničari omastiti[emo_novac].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ovdje je situacija čist fine.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma ovo su ovih dana prodavali zbog straha od vodenog vala,al tek stiže za sedmicu dana a sad kad upeće zvizdan ,neće biti ništa od tog

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

A jesu se naslagali s nalozima na 120, da ne bi prešli slučajno…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Jeste vi svi svjesni sta dunav moze napraviti i vupiku i belju???

bez obzira na police osiguranja koje vjerovatno imaju(nadam se)


Jeste vi svi svjesni sta dunav moze napraviti i vupiku i belju???

bez obzira na police osiguranja koje vjerovatno imaju(nadam se)


Mislim ništa.Nikakve štete.Koliko je meni poznato udarni val se smanjuje i vjerovatno izljevanja neće biti ili će biti vrlo ograničeno i izvan poljoprivrednih površina ovih društava.
Pozdrav

dunav ne može ništa učiniti polj površinama. da ste jedniom bili na obalama dunava znali biste to. rijeke se izliju kou stotinu metara na obje strane i tako se “ispušu”. problem nastaje kad u tih nekoliko stotina metara spada npr centar budimpešte, beča, osijeka, oranicam vodanikakvu trajnu štetu ne može nanijeti, dapače riječni mulj je gnojivo br 1. ako vupik i ima nešto zasijano baš za umočiti prste u dunav, to je par postotaka, a hektari i hektari su daleko od dunava. tu su obilne kiše opasnost jer voda nema kamo, a ne dunav.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Teško je sakupit veću količinu na ovim razinama, očito nitko ne poklapa bidera sa tisućicama. Preostaje lagano sakupljanje mrvica i uzlazni trend cijene


dunav ne može ništa učiniti polj površinama. da ste jedniom bili na obalama dunava znali biste to.

Mogu potvrditi ovo što investimir govori. Danas i jučer sam po prvi put bio u Vukovaru i okolici a time sam prošao i pored Vupikovih polja.
Ono što mogu reći negativno je da je sigurno 40% žitarica (pšenica, ječam ili dr. ne razumijem se u to) a možda i više polegnuto. Koliko će to utjecat na prinos ne znam?

koliko vidim na slikama VL luka je zatvorena, a nemoze mi nitko reci da to ne utjece na usijev, znam sta mogu podzemne vode napraviti kada dodu vec na 5-6 metara do tla….

Sigurno ce pretrpjeti odredenu stetu, kao gradevinarci kada pada snijeg

Dunav nema nikakve veze sa usjevima , stanje mogu narušiti intezivne kiše, tuča, suša i sl.

New Report

Close