VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nekima je dobro, nekima nije, uglavnom ovaj sto dere po 5000 komada u 3 navrata valjda misli da je dobro. Ja sam rekao da ce biti iznad 5 mil dobiti, prihodi rastu od prodaje za 50 %, ukupne obveze vece za 90 mil, sto je rezultat ulagannja, pretoceno iz dugorocnih u kratkorocne obv, da nekog ne zavara ta kratkorocna obv. Uglavnom fino 😉 iako bode malo u oci onaj preneseni gubitak…

No pain no Game

Mislis valentine da treba dolje ili sta?? Mislis na “njega” s ovim “podrzavat ovu cijenu”?

No pain no Game


rezultati odlični dobit 10,5 milja kuna !

Odlično,samo P/E 19.

"Only dead fish swim with the stream"

Ao vam se ne svidja vupikovo izvjesce, pogledajte belje, nadam se samo da nece vupik tim stopama dugorocno

No pain no Game

Dobit samo 47 miliona kuna manja… nije lose…

PE raste na preko 20… al izgleda da na nasoj burzi FI i nije bas jako bitan.

u Todorićevom “kružnom toku” možete biti u velikom plusu ili velikom minusu, ovisno što gazdi više odgovara, a sada mu trenutno odgovara da je Belje u -100 mil. tako da netko mora i u pozitivu, inače je u Vupiku najbolje zaradio kada mu je država isplatila oko 250 mil. nakon što je kupio za 1 kn, i pazite da kroz “kružni tok” na tenkove stavljate zaštitne papuče, kako ne bi došlo do oštećenja “podloge”[emo_namigusa] po kojoj se vozi

Dobit Vupika 10,4 milijuna kuna


U članku je i lin izvješća pa neka svatko za sebe prosudi..
Ja sam prezadovoljan.

A BALVANA!!! :) :) :)



rezultati odlični dobit 10,5 milja kuna !

Odlično,samo P/E 19.
[/quote]

hm, pa to nije malo! [emo_zacudjen]

Nek izračuna onaj tko zna matematiku koliki bi bio neto dobitak da nisu smanjili “Promjene vrijednosti zaliha proizvodnje u tijeku i gotovih proizvoda” za 70 mil kuna

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

nisu smanjili, nego povecali. to je razlika izmedu pocetnih i krajnjih zalika. kad je ostvareno umanjenje zaliha, onda je rashodi plus razlika zaliha na pocetku i na kraju; kad je ostvaren rast zaliha, onda je rashodi MINUS razlika zaliha na pocetku i na kraju. i tu moja pamet staje. procitao sam prtirucnika i knjiga zasto u metodi ukupnih troskova se tako knjize rashodii prihodi, ali i dalje mi nije jasno. mene usto zanima i gdje u rashodima su iskazane investicije jer kazu ovako
Ukupni rashodi povećani su za 29,7 posto i iznose 442,6 milijuna kuna, a poslovni rashodi povećani su za 27,7 posto na 409,9 milijuna kuna. Rezultat povećanja poslovnih rashoda su materijalna ulaganja u ratarsku, povrtlarsku i stočarsku proizvodnju, kao i proizvodnju vina, stoji u izvještaju.

u nocanom tijeku je jasno gdje traziti te izose, ali mi ovdje u rdig nije stvar jasna

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 44.836 2,98 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 7.000 0,46 Skrb. račun
mali poremećaj u sili, i novajlija [emo_smijesak]

www.knjigara.com

Ako se pogledaju vijesti oko Vupika sa desne strane poslovnog, jasno je koliko je novaca utrošeno i koliko se stvari završilo, logično je očekivati da će već prvi kvartal donjeti još značajniji rast dobiti

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close