VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sljedimo KORF.

ispade kompic sa 6600 komada, a vidi tko nam je u top 10
10. B (13987237540) 4.815 0,32 Osnovni račun

www.knjigara.com


ispade kompic sa 6600 komada, a vidi tko nam je u top 10
10. B (13987237540) 4.815 0,32 Osnovni račun

to znaci da je u zadnjih mjesec dana kupio samo 1981 dionicu (8.1.2013. 23.834=21.000+2.834 (izvor mojedionice.com)–>zadnje stanje koje se vidi: 21.000+4.815=25.815 izvor skdd.hr
a u tom periodu je protrgovano vise od 70.000 dionica..tako da nek svatko a sebe protumaci jel bloger dize dionicu ili su neki novi krokodili zaplivali u bari zvanoj zse [emo_plazi]
nije poziv na kupnju ili prodaju.

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

savjet ne tražim, niti bih ga dao,
no danas je netko u jednoj transakciji prodao, a netko kupio,
4000 komada po 136,5

www.knjigara.com

ja sam mislio da ste vi gospon barmen u top qo ušli
(mali sam razočaran)[emo_novac]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ja sam mislio da ste vi gospon barmen u top qo ušli
(mali sam razočaran)[emo_novac]

sve je to PREMALO ZA NJEGA!!!!
č[emo_smijeh]ak i Amerika!!!

vpik je po meni posebno interesantan stranim ulagačima, da do ulaska u eu očekujem stvarno otključavanje vrijednosti ..N.B. zna što kupuje a vidim da je počeo opet malo agresivnije…
N.B. kapa do poda..

A BALVANA!!! :) :) :)

kolega barmen očito pati od kompleksa zvanog “bakizam” što dolazi od prezimena bakić. kanite se čovjeka. on je dokazao da je pametan i imao sreće.

Gospodin Bakic je kod puno nas otvorio nam oći ,prosirio nam vidike sa svojim blogom i omogućio nam da solidno zaradimo.Zato necu ni jednu protiv Bakića. Čovjek je genije i koliko sam primjetio drago mu je da i drugi zarade.Čovik pise konstruktivno bez navlačenja,barata sa činjenicama i podacima za razliku od pojedinaca na ovom forumu.Kamo sriće da sam mu blize pa da se mogu posavjetovati sa njim imao bih puno vise para nego sad.I vise ni rijeci protiv NB.


kolega barmen očito pati od kompleksa zvanog "bakizam" što dolazi od prezimena bakić. kanite se čovjeka. on je dokazao da je pametan i imao sreće.

tu sreca ne stanuje. cinjenica je da dok je crobex najvise padao ljudi su najmanje kupovali. ja sam osobno dignuo kredit kad je bio na dnu. svi su mi se cudili. vjerujem da je i on tada bio cudjenje u svijetu.
al ne svidja mi se sad ova atmosfera gdje ljudi tamo odlaze kao emocionalni invalidi i da napise da je danas 31.06.2014 ljudi bi napisali “prekrasan post”.
plus sve je prebacio na skrbnicke. crobex je dosta porastao i sigurno da su mu sve opcije kao i svakom ulagacu otvorene a ljudi usli u dionice samo zato jer je on unutra. sta kad izadje? vidim tamo se pumpa kao 2007. euforija totalna.
to ce kod mnogih izazvati efekat kao kad ht prvi put objavi da je dividenda znacajnije manja od 10%.
nazalost takvo nam je jadno trziste da i kad jedan covjek izadje van svasta se na dionici moze dogoditi.

plus to pumpanje da skoro niko i nista ne valja osim njega (s cim bi se u mnogocemu mogao i sloziti) i guranje sebe kao najrelevantnijeg tumaca cini meni malo situaciju i neprirodnom da sve ovisi o jednom covjeku htio on to priznati ili ne. pogotovo nakon sta na kraju balade sve potrpa pod skrbnicke i kaze “ovo nije nagovor na kupnju”….



ispade kompic sa 6600 komada, a vidi tko nam je u top 10
10. B (13987237540) 4.815 0,32 Osnovni račun

to znaci da je u zadnjih mjesec dana kupio samo 1981 dionicu (8.1.2013. 23.834=21.000+2.834 (izvor mojedionice.com)–>zadnje stanje koje se vidi: 21.000+4.815=25.815 izvor skdd.hr
a u tom periodu je protrgovano vise od 70.000 dionica..tako da nek svatko a sebe protumaci jel bloger dize dionicu ili su neki novi krokodili zaplivali u bari zvanoj zse [emo_plazi]
nije poziv na kupnju ili prodaju.
[/quote]
Dakle cini mu se jeftin i pri ovim cijenama, mislim da se on nalazi i na broju 3, tako da on ima malo vise dionica nego vi tu navodite. Ako belje na ovoj cijeni od 77 nije precijenjeno onda se vidimo na 200 vjerujem jos ove godine…

No pain no Game


al ne svidja mi se sad ova atmosfera gdje ljudi tamo odlaze kao emocionalni invalidi i da napise da je danas 31.06.2014 ljudi bi napisali "prekrasan post".
plus sve je prebacio na skrbnicke. crobex je dosta porastao i sigurno da su mu sve opcije kao i svakom ulagacu otvorene a ljudi usli u dionice samo zato jer je on unutra. sta kad izadje? vidim tamo se pumpa kao 2007. euforija totalna.
to ce kod mnogih izazvati efekat kao kad ht prvi put objavi da je dividenda znacajnije manja od 10%.
nazalost takvo nam je jadno trziste da i kad jedan covjek izadje van svasta se na dionici moze dogoditi.

plus to pumpanje da skoro niko i nista ne valja osim njega (s cim bi se u mnogocemu mogao i sloziti) i guranje sebe kao najrelevantnijeg tumaca cini meni malo situaciju i neprirodnom da sve ovisi o jednom covjeku htio on to priznati ili ne. pogotovo nakon sta na kraju balade sve potrpa pod skrbnicke i kaze "ovo nije nagovor na kupnju"….

bravo, potpisujem!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

New Report

Close