VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

a ono sto mene – savjet ne trazim, niti bi ga dao – raduje je slijedece:

26.9.2012. 37 racuna s vise od 1.000 komada, a izvan top-a 10 drzi 60.888 dionica..to je 1646 kom po glavi..

31.1.2013. 41 racun s vise od 1.000 komada, izvan top-10 drzi 82.401 dionica..sto je 2010 kom po glavi..

dionice od drhatvih rucica i trejdera prelazi u cvrste ruke..trejderi i drhtave rucice puse lovu na burzi..radije sam na strani ovih drugih..

a sad se preporucam se za sto vise jedinica [emo_plazi]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

Objasnio je da su poljoprivrednim kombinatima koje je preuzimao Agrokor naknadno oduzimana zemljišta, primjerice u Vupiku kada se vraćala nacionalizirana zemlja grofu Eltzu, tako su Belje, PIK Vinkovci i Vupik spali sa 100.000 hektara zemlje na samo 30.000 hektara. ‘Samo smo se borili da zadržimo tu zemlju’, kazao je.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/241779/Todoric-Kod-nas-su-ljudi-protiv-svega.html#.URJloh25MSE

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.

A sto tebi znaci dobro izvjesce? ovaj omjer P/e mozes zaboraviti vjerojatno. Ostale multiple vjerojatno sjajne i dalje.

Nisam citirao a trebao sam,post se odnosi na komentar ffffffff-a…

No pain no Game

roger bitno da prihodi rastu a samim tim će i dobit
ako ste pažljivo slušali todu izjavio je dodatno ulaganja u svinjogojstvo i čak ulazak kineza ako se ne varam
jućer je isto bila vijest da su kinezi avansno platili žitarice u vrijednosti 1.5 milijarde dolara ukrajini
samim tim prehrambeni sektor ima perspektivu , na svijetu nas je sve više a samim tim i gladnih usta

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Objasnio je da su poljoprivrednim kombinatima koje je preuzimao Agrokor naknadno oduzimana zemljišta, primjerice u Vupiku kada se vraćala nacionalizirana zemlja grofu Eltzu, tako su Belje, PIK Vinkovci i Vupik spali sa 100.000 hektara zemlje na samo 30.000 hektara. 'Samo smo se borili da zadržimo tu zemlju', kazao je.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/241779/Todoric-Kod-nas-su-ljudi-protiv-svega.html#.URJloh25MSE

ogroman je to pad sa sa 100.000 na samo 30.000 [emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Da…strašan pad…a prihodi iz godine u godinu divljaju!Ali dobro…vjerojatno je i vpik neinvestabilan kao i korf pa sa treba cijena korigirati prema korfovoj da postane “primamljiv”.[emo_smijesak]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatsko-meso-na-ruskim-stolovima-/661375.aspx

Zna netko je li i vupik medju ovih 6, nadam se da je..

No pain no Game



Kakvu dobit ocekujete za proslu godinu?

Ako bude 0 kn bit će uspjeh.
[/quote]
mozda bude i pozitivnog iznenadenja u vidu + sto bi bilo sjajno uz ovoliko ulaganja

No pain no Game

a lipo lipo

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

hoce popapat ovog sa 1900 kom na 139,9 ?

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

jel to vuko napada korf? Jaka miniranost je na 140, jel ima koji mungos da razminira to danas ili ostaje za ponedjeljak?

No pain no Game

Ostavit ćemo nešto i za ponedjeljak…[emo_smijesak][emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close