VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ove zadnje spike i masovni ulasci u VPIK neodoljivo podsjećaju na zlatno doba dioničarstva u RH kad su se isto tako lupali targeti, zbrajale virtualne zarade i masovno kupovale dionice…prije konačnog kraha [emo_smijeh]

Bata Todor nije svemoguć, treba biti oprezan http://www.poslovni.hr/hrvatska/izvoznici-bi-mogli-gubiti-350-mil-kuna-godisnje-228167
[emo_namigusa]

Svaka čast Vupiku, +50% rasta u petnaestak dana [emo_palacg]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


pa dobro ovo je ipak podcjenjena dionica ,mene je više strah ht ernt i leda
a vidit ćemo kako će reagirat s fi kojim su prihodi uduplani s tendcijom rasta i u 2013 po mojoj procijeni 750-1000 milijuna kuna

koliko su u prosjeku cijene todinih firmi u odnosu na BV?

ppa konzum je po knjigovodstvenoj ,ledo duplo od knjigovodstvene
belje na 0.60. zvzd o,36 , vupik na o,35
e sad neko kaže da je vupik skuplji od belja, ili je obratno
vupik bi triba bit na 220 kuna da bi bio u rangu belja po knjigovodstvenoj

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Vupilk bar na 220

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Iz tvojih usta u Božje uši.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

fascinantno!
rast u mjesec dana od +50%!
kakva Amerika,kakva NJemačka, ovo je zemlja blagostanja i hrvatskog sna koji raste u nebesa [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

a trebalo bi vidjet kako su todine rasle kad su pocinjale s rastom ulaganja..da se sagleda potencijal…

Hvala prodavacima ispo 130[emo_namigusa][emo_smijesak],da uzmem jos kolicine dok je ispod 131

cash je cash,a sve ostalo je sex!

fantastičan je ovaj vupik,otprilike uvik isti scenarij.Na otvaranju prva transakcija niza od zadnje predhodnog dana ,zatim tajac pa se ask lagano pocne dizati ali oprezno.Pa par transakcija po asku ali cijena ne veca od zadnje predhodnog dana,pa se o odredjenim vremenskim periodima napravi mrtvilo pa ask postaje nestrpljiv proguta se solidna kolicina i zavrsetak 5-6 kuna vise od predhodnog dana.Zelja za ovom dionicom na ovim razinama je evidentna mislim da izrasta u perjanicu siječnja.,ali kako se kaze ni to nije sve nazovite odmah…[emo_smijeh]

Ja mislio maneken s cca 1100 kom a ono hop, on počisti ove na 130.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ma sviđa mi se što je vupik među top 10 dionica od nove godine po prometu
moguće je još neko vrime trkeljanje na ovim razinama i onda probiti rsi izvan ekrana ,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close