VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

uložio je toda triput više nego se trži na burzi pametnom dosta

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


uložio je toda triput više nego se trži na burzi pametnom dosta

To ti ništa ne znači uloženo je u Belje 5 puta više nego u Vupik, odnosno 2 i pol milijarde kuna, pa vidiš gdje se Belje nalazi, a što očekivaš onda od Vupika koji je Dacia u odnosu na Belje Mercedesa.

U proteklom razdoblju od 2-3 godine Belje je palo sa 115 na 70 i nešto (dva puta), dok je Vupik otišao sa 50 na 120.Pametnome dosta što se tiče cijene navedenih dionica i uloženih novaca u jednu i drugu firmu.
Ponavljam u Belje je 5 puta više uloženo.
Nije nagovor na kupnju ili prodaju.Pozdrav.

Vupik leti prema 150[emo_smijesak][emo_novac][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

tu ni nema stanke….ulog je veliki [emo_smijeh]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

pregazilo trejdere, shortere, drhtave rucice i ine [emo_smijesak]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

vupik ide prema 150 i tu je onda jaca korekcija mislim da na ovoj dionici ne triba bit skroman bez obzira na sadasnju dobit nas malih dionicara

ove zadnje spike i masovni ulasci u VPIK neodoljivo podsjećaju na zlatno doba dioničarstva u RH kad su se isto tako lupali targeti, zbrajale virtualne zarade i masovno kupovale dionice…prije konačnog kraha [emo_smijeh]

pa dobro ovo je ipak podcjenjena dionica ,mene je više strah ht ernt i leda
a vidit ćemo kako će reagirat s fi kojim su prihodi uduplani s tendcijom rasta i u 2013 po mojoj procijeni 750-1000 milijuna kuna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

evo ja ću ići gratis todi brati grožđe,pome, kumpire,kapulu salatu salatu cilo lito,ako mi dotra vupik na knjigovodstvenu od 360 kuna
a virujem daa bi i većina vupikaša

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ne bi me čudilo, povijest je jednaka kao i na Belju

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Samo 6xx do razine 134[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_smijeh][emo_palacg][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close