VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada počinje ovdje igra koja se zove tko zadnji magarac.he,he.Pozdrav.

Todorić u Vupik uložio 658 kn, a ja se bojim 73

Tom Birtić je bio u pravu [emo_palacg]


samo je falio u izraćunu cijene zemlje ,mislim da je tržišna cijena poljoprivredne zemlje minimalno 20-30 eura po kvadratu bar ovdi u okolici splita

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ja sigurno neću, meni je preskupa kupujem na niskim cijenama.he,he.

Ja sigurno neću, meni je preskupa kupujem na niskim cijenama.he,he.


Tebi je bila skupa i na 60….vidis mnogima nije ni tada a ni sada, vjerovatno zbog toga cjena i raste….


Ja sigurno neću, meni je preskupa kupujem na niskim cijenama.he,he.


Tebi je bila skupa i na 60….vidis mnogima nije ni tada a ni sada, vjerovatno zbog toga cjena i raste….
[/quote]
Do kada i kako će završiti ovi što kupuju sada od onih po 60.

svakako kupiti

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vupik ni u kom slučaju nema 7800 hektara zemlje u svom vlasništvu. Možda radi na toliko zemlje ali zemlja koja je u koncesiji nije u njegovom vlasništvu. Vrlo naivno se navlači ekipa na priče o imovini.. Osim toga s tolikom “imovinom” ima svega 320 i sitno M Kn prihoda a jedno Kutjevo ima s daleko manjom imovinom veći prihod.

Vupik ima par stotina hektara svoje zemlje. Ostalo je u koncesiji.

Davno sam to postao na forumu i neda mi se traziti sada.

Biti ce interesantno vidjeti kolika ce biti dobit za proslu godinu…


Vupik ni u kom slučaju nema 7800 hektara zemlje u svom vlasništvu. Možda radi na toliko zemlje ali zemlja koja je u koncesiji nije u njegovom vlasništvu. Vrlo naivno se navlači ekipa na priče o imovini.. Osim toga s tolikom "imovinom" ima svega 320 i sitno M Kn prihoda a jedno Kutjevo ima s daleko manjom imovinom veći prihod.


Bil rade kupio nekog ko sa istom imovinom ima veci ili manji prihod? Manji ima vecu mogucnost rasta nego ovaj s vecim….kupi LEDO!

lažeš! pogledaj u bilanci pa ćeš vidit da se samo yemljište vodi po 378 miliona kuna ,baš me zanima po kojoj cijeni su ga procijenili !!!!
a zanimljivo je da ima i potrsživanja od držabve
u iznosu od 55 milja a ima tu još lipih stvari
svakako proučiti
http://zse.hr/userdocsimages/financ/VPIK-fin2012-3Q-NotREV-N-HR.PDF

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Što misle stručnjaci u vezi ove dionice sa 50 otišla na 125 ničim izazvana, a u isto vrijeme Belje otišlo sa 115 na 75.
Isti gazda isti sektor.
Što mislite tko vam sada prodaje, vjeovatno oni što su kupovali po 50 do 60, i što su mjesecima puštali spinove, ukratko mislim da su učinili dobar poao kada vams se istresu po 150 posto većoj cijeni, ničim izazvanoj (jedino ako ovdje ne dolaze Rusi kao kod Petrokemije).he,he.

Ponavljam Belje je palo 30 posto, a Vupik porastao 150 posto ničim izazvan, a radi se o istom sektoru, kako to valja nešto skuplje 150 posto, a ne valja nešto 30 posto jeftinije.Nije nagovor na kupnju ili prodaju.Pozdrav.

isti sektor ti je i samsung i sony, pa je samsung ostavio sony na koljenima, isti sektor ti je mercedes i dacia….mjesas kruske i jabuke…belje ce placat vpiku da izveze svoje proizvode, pametnom dosta

New Report

Close