VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako je Vupika dobar za kupovati koji je porastao sa 50 na 120 kuna,a Belje je palo sa 115 na 75, u zadnjih par godina, a radi se o istome sektoru.

Ispada da je skuplje jeftinije.
Pitanje glasi je li riječ ovdje o balonu i kako to da Belje nije dobro a Vupik je dobar i da li će i Vupik završiti kao Belje.Pozdrav.

ja sam ti vec pisao sto mislim da se desava na belju..a s vpikom todoric nema probleme kakve ima s beljem zadnjih godina..ali necu tu razglabat o vpiku

ovdi kupuje mr market

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Da li market kupuje od ovih što su se nakupovali po 50 do 60, nije loše tržio samo uduplo.Pozdrav.

a ti si očito od onih koji bi tili da je cijena yabetonirana na 60 za vijeke vijekova, pa eto i korf je s 23 na 120 a ne vidim u ćemu je problem

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Što bi se desilo sa poslovni objavi da xy nije među 10 prvih u Vupiku, kako bi sljebenici reagirali,mogu zamisliti.he,he.Pozdrav.

ako xy nije među 10 ne znači da je prodao moze ih razbacat na skrbničke što je onaj pod broj 5 i napravio pa se nije nista desilo

pa br 5 erste je u biti skrbnički od g bakića , biti će da si se prerano iskrca pa sad malo pluckaš, preporučio bi ti da pogledaš prosjek cijena yadnjih godinu dana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



sada će taj kratkoročni dug prebaciti u dugoročni i tako stalno. na kraju će doći kao i belje do 1.5 milijarde kuna duga. tako ide s todorićevim kompanijama. s malim maržama taj dug neće nikad biti vraćen. nema tu nikakve nove vrijednosti za dioničare osim uskorog P/E od 400 kao za belje 2008.

koji su skuplji krediti ,kratkorocni ili dugorocni?znas li zasto se uzimaju koji?
[/quote]
Ne bi znao. Nadam se da će te mi objasniti. Hvala

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

5-tica kupuje prijatelju pa sakriva po racunima da svak ne vidi koliko ima

Todorić u Vupik uložio 658 kn, a ja se bojim 73

Tom Birtić je bio u pravu [emo_palacg]

kako vupik stoji[emo_smijeh]

Todorić u Vupik uložio 658 kn, a ja se bojim 73

Tom Birtić je bio u pravu [emo_palacg]

Moramo paziti da nam TOMA ne ukradu!!!!!
Takve zapad obožava!!![emo_smijeh]

New Report

Close