VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dvadeseti nalog na asku je 179.lijepo to izgleda pogotovo šta na asku jako malo ima prodaje.lipo za vidit.

do 179 ima 2796 komada!!!!!

@spalato

samo 2796?sutra,prexutra 122?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

netko opali do 118 mislija je da će nestat.Ulaze veliki hvataju se startne pozicije.Ovi šta stavljaju na ask i pokušavaju štopati ne ide im jer potražnja buja.Nakon dugo vrimena baš guštam i žalim za ovima šta iskaču bez nekog pametnog razloga ili je to kapitaliranje dobiti od kupnje na 50-tak kuna.

sad je rampa na 114 ako se slucajno probije molija bi drage kolege da mi jave.


netko opali do 118 mislija je da će nestat.Ulaze veliki hvataju se startne pozicije.Ovi šta stavljaju na ask i pokušavaju štopati ne ide im jer potražnja buja.Nakon dugo vrimena baš guštam i žalim za ovima šta iskaču bez nekog pametnog razloga ili je to kapitaliranje dobiti od kupnje na 50-tak kuna.

a dokle mislis da ce rasti,ne treba li male pauze,korekcije..

prava korekcije nece prije150 to je moje misljenje zivi bili pa vdjeli

114 probijeno 116,75 zadnja[emo_novac][emo_namigusa]

5. B (13987237540) 24.429 1,62 Osnovni račun
289 od 3728.
nema druge, nego na kavu dok se przi cd [emo_smijesak]

www.knjigara.com

relativno mali promet na zse, crobi u minusu a nas vupik opet u malom plusu sta ce bit kad se crobi razleti.Barmen daj malo prokomentiraj pusti bakića i njegov portfelj ne bojim se ja za njega.Jesmo li 0,30 od knjigovostvene


relativno mali promet na zse, crobi u minusu a nas vupik opet u malom plusu sta ce bit kad se crobi razleti.Barmen daj malo prokomentiraj pusti bakića i njegov portfelj ne bojim se ja za njega.Jesmo li 0,30 od knjigovostvene

sto se to dogadja na ovoj dionici?? bid se goleme kolicine pojave..ask je zbirno svakim danom sve tanji…i nema nekih kolicina naspram bida…a kad forsaju ,prodaju makar je kupnja samo kunu,dve nize i to ogromna kolicina…
i sve posve nezamjeceno na forumu??[emo_zacudjen]

koliki bi tu mogao biti uopce target velikima?[emo_naivan]

vupik i danas pokazuje svoje pravo lice.Izgleda nezaustavljivo ,ask bijezi.Steta sta vecina ne uziva u ovom jer po mom skromnom misljenju vupik je dionica sa strahovitom perspektivom kad pogledamo omjer sadasnje sa knjigovostvenom cijenom ,sektorom kojim se bavi ,nije nevazno da je u todinim rukama.relativno likvidan….

New Report

Close