VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

2 dana zaredom sam postigao najvisu prodajnu cijenu jedne dionice..znaci onu koja stoji kao najvisa na gledalicama na kraju dana..pa me nije sram priznat da sam popustio pod pritiskom i ovo skidao sa aska..a lijepo sam rekao 2008. da to vise nikad necu radit [emo_smijesak]
komentirao događanja na bidu nebi, tko ima zdrave oci, sve mu je jasno [emo_smijeh]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

je dosadno raste ovaj vupik svaki dan 2-3% [emo_smijeh][emo_smijeh]
mmislim kad odčepi 110,pitanje je di mu je granica,gledajući prosijek slobodnih dionicA u proteklih 6 miseci VEĆ JE TO DEBELO blizu 90 kuna
znaći ne može puno past al može znatno rast jer mu je book 360 kuna , s tendencijom da se i on povečaa iz kvartala u kvartal
a moglo bi biti ovdi svašta,pošto je todex krenuo u preuzimanja i dokapitalizacije

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

eto ga opet
5. B (13987237540) 23.834 1,58 Osnovni račun

www.knjigara.com

Napokon!!!

Naslovnica


Napokon!!!

Naslovnica



ne mogu vjerovati, mislim da sam im u 2012. poslao 10-ak mailova kad će internet stranica profunkcionirati, i svaki put uskoro, napokon!!!!


Napokon!!!

Naslovnica


Petina

nemam VUPIK ( imao sam ga od cca 74 kn i prodao na 92 – prerano ) ali drago mi je vidjeti tvoje praćenje dionice koje posjeduješ. Od LKPC pa sada VUPIK.
Sve to ide 100na sat – punim srcem.

Moje simpatije [emo_smijesak]

ako je hektar 10000 m2
93 100 000 m2 pa da je po 10 kuna ispada 930 milja kuna
što je po meni smiješna cjena jer gledajuči njuškalo ne možeš nači ispod 5 eura da je sami krš
a tržišna kapitalizacija je trenutno 160 milja kuna
nije nagovor na kupnju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ako je hektar 10000 m2
93 100 000 m2 pa da je po 10 kuna ispada 930 milja kuna
što je po meni smiješna cjena jer gledajuči njuškalo ne možeš nači ispod 5 eura da je sami krš
a tržišna kapitalizacija je trenutno 160 milja kuna
nije nagovor na kupnju


ne ulazim u cijene, u kvadrate, ali ugrubo, vrijednost zemljišta svakako treba umanjiti za obveze društva


ako je hektar 10000 m2
93 100 000 m2 pa da je po 10 kuna ispada 930 milja kuna
što je po meni smiješna cjena jer gledajuči njuškalo ne možeš nači ispod 5 eura da je sami krš
a tržišna kapitalizacija je trenutno 160 milja kuna
nije nagovor na kupnju


ne ulazim u cijene, u kvadrate, ali ugrubo, vrijednost zemljišta svakako treba umanjiti za obveze društva
[/quote]

ne samo to, nego ima tu i dosta zemljišta u zakupu, a to je nešto sasvim drugo od vlasništva

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

5. B (13987237540) 24.140 1,60 Osnovni račun
306 od 1745

www.knjigara.com

vupik ima tendenciju rasta ,to se vidi po tome sta bid konstantno jača prometi su sve veći.Vjerujem da tu ima osim gospodina Bakića i fondova koji su zagrizli.Kljucna barijera je 110 ako to preskočimo mislim da će ask biti sve tanji i put prema 120 će biti brz.

očišćena je prodaja,eventualno još mali otpor na 110 kuna, već su vidljivi nalozi na 250 kuna, planiram uzet knjigu dionica jer mi se ćini da se skratila dosta lista dioničara i došlo je do okrupnjavanja

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close