VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Matovilka

Po čemu je Vupik bio potcjenjen u odnosu na Belje, da li možda po toj famoznoj "nominali", Belje je na istoj cijeni, a u ovih par godina povećalo je prihode za milijardu kuna sa daljnjom tendecijom povećanja plus da ne pišem da je Belje domaći i strani brend već nadaleko prepoznatljiv u odnosu na Vupik.

I što je se desilo vratilo sa 119 na 70 zbog špekulacija o preuzimanju, u isto vrijeme Vupik ničim izazvan otišao 100 posto gore i sada što je bolja prilika da li je teško odlučiti.Puno pozdrava.

Nije nagovor na kupnju nili prodaju.


Nije teško odlučiti.Vupik je ,po meni ,daleko bolja "prilika" i daleko potcjenjenija dionica od Belja.
Treba imati,također u vidu i visoku zaduženost Belja.
Pozdrav
[/quote]

čisto laprdanje. Da bakić nije u ovoj dionici bila bi na 50 kn.
[/quote]
Bez obzira što Vas to “pogađa i nervira” dionica je potcjenjena i trenutno na ovoj tržišnoj razini.
I nije “laprdanje”,nego stvarnost!!!!
Pozdrav

Porast prihoda od prodaje za duplo…
I još tome kad se nadoda (ono na što većina ne gleda), a to je porast Biološke imovine također za duplo. Ovaj porast je bitan zato što ova stavka izravno generira dobit preko Promjena u zalihama poluproizvoda i gotovih proizvoda.

Bisakovi

Nisi objasnio zašto si prodao Vupik kad je dobra prilika, da nisi možda kupio Belje jer je puno bolja prilika, ipak je Vupik otišao gore 100 posto ničim izazvan, a Belje je na istoj cijeni.Puno pozdrava.

Nije nagovor na kupnju niti prodaju.

Bisakovi

Nisi objasnio zašto si prodao Vupik kad je dobra prilika, da nisi možda kupio Belje jer je puno bolja prilika, ipak je Vupik otišao gore 100 posto ničim izazvan, a Belje je na istoj cijeni.Puno pozdrava.

Nije nagovor na kupnju niti prodaju.


Vama je teško bilo što objasniti jer Vi jednostavno ne razumijete.
Stoga odustajem od daljnje rasprave uz napomenu da Belje ne kupujem niti imam namjeru kupovati osim ako ne padne na 50 kuna ili niže.
Vi i svatko drugi ,naravno, sa svojim novcem može raditi što hoće i samostalno donositi odluke.
Pozdrav i želim Vam više sreće i znanja u daljnjem ulaganju.

Bisakovi

Nisi objasnio zašto si prodao Vupik kad je dobra prilika, da nisi možda kupio Belje jer je puno bolja prilika, ipak je Vupik otišao gore 100 posto ničim izazvan, a Belje je na istoj cijeni.Puno pozdrava.

Nije nagovor na kupnju niti prodaju.

Odgovor jr jednostavan i glasi;pogledaj inidkatore pa ceš svatiti.

Odlicna dionica, jos bolja firma. Toda i xy cine je jednom od najatraktivnijih na ZSE. Naravno da ima ljubomornih trolova kojima to smeta. [emo_palacg][emo_palacg]

Ovo je dobra prilika za dokup!

Bisakovi

Da li je teško objasniti zašto si prodao Vupik ako je to dobra prilika, ja mislim da si sam sebe demantira, jer da je to dobra prilika ne bi ga prodavao ili ga misliš kupovati opet po 35, hajde objasni nam.Hvala unaprijed i puno pozdrava.

Nije nagovor na kupnju ili prodaju.

3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 46.545 3,09 Skrb. račun
prijatelj 250 od 1316

www.knjigara.com

Da li je na portalu: mojedionice dobro prikazana fundamentalna analiza??!!!
MOLIM mišljenje stručnjaka!!!
Unaprijed hvala!


Da li je na portalu: mojedionice dobro prikazana fundamentalna analiza??!!!
MOLIM mišljenje stručnjaka!!!
Unaprijed hvala!

ovisi ako gledate sažetak onda je moje mišljenje da nije, pogotovo stavka neto dobit, oni ako sam skužio na drugačiji način ju prikazuju, primjera godišnja neto dobit iz 2011, i onda na nju samo dodaju ili oduzimaju neto dobiti iz sljedećih kvartala iz 2012, tek nakon godišnjeg izvješća je to usklađeno sa izješćem na ZSE.

Ovo što sam napisao nije produkt neke duboke analize, ali što se tiče neto dobiti mislim da sam dobro shvatio, ali ponavljam to je ako gledate sažetak, gdje su sažeti svi bitniji pokazatelji, ali imaju iznad kratice gdje su baš brojkice iz zadnjih kvartala, napr bilanca, RDG, itd.- ti podaci štimaju sa izvješćima. Eto, nadam se da sam Vam barem malo pomogao.

Srdačan pozdrav!

Novi kolega sa rogovima/paracelsus piše kada tržišna cijena padne ispod knjogovodstvene da je firma gotova da nema od nje ništa, da li to znači da je Vupik gotov po teoriji novoga kolege sa rogovima/paracelsusa.

P.S.

Samo čudno je da ne piše na ovoj temi, možda ne zna za famozni odnos navedenih cijena na Vupiku, ajme ako se pojavi na ovoj temi s obzirom koje argumente koristi.

bloger ce vas i ovdje nasadit kao i na svim svojim uzdanicama..pozdrav

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close