VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 40.083 2,66 Skrb. račun

www.knjigara.com

na kupnji jama , a netko kiti li kiti

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Kiti li se kiti

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

detaljni podaci o kićenju od veljače do rujna u ponedjeljak [smiley]

www.knjigara.com


detaljni podaci o kićenju od veljače do rujna u ponedjeljak [smiley]

Legendo!

Još kad bi mogli vidjeti što su skrbnički radili, tko je tamo koga kitio! Stvarno ne razumijem zašto se to ne napravi, da bude sve svima vidljivo.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti


detaljni podaci o kićenju od veljače do rujna u ponedjeljak [smiley]

odlično, ali dužan si objasniti zajednici onu vašu svađu oko skrbničkih, nikad nisam skužio zašto te onako grubo napao i izvrijeđao?
šta si otkrio u SKDD, objasni naordu!

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.



detaljni podaci o kićenju od veljače do rujna u ponedjeljak [smiley]

Legendo!

Još kad bi mogli vidjeti što su skrbnički radili, tko je tamo koga kitio! Stvarno ne razumijem zašto se to ne napravi, da bude sve svima vidljivo.
[/quote]

moguće je da nas dvojica posve drukčije shvaćamo ‘kićenje’…



detaljni podaci o kićenju od veljače do rujna u ponedjeljak [smiley]

odlično, ali dužan si objasniti zajednici onu vašu svađu oko skrbničkih, nikad nisam skužio zašto te onako grubo napao i izvrijeđao?
šta si otkrio u SKDD, objasni naordu!
[/quote]

ako sam te dobro shvatio,
nije on mene napao zbog skrbničkog ili skrbničkih,
nego jer sam ljude pitao zašto ne osnuju fond
i fond menadžerima pokažu kako se to radi [smiley]

ako nešto košta 350,
a oni misle da vrijedi zilijun,
umjesto da cvile i kritiziraju,
lijepo pokupuju i namlate pare [smiley]

www.knjigara.com

meni se čini da je sve krenulo od skrbničkih, ali dobro, možda sam pogriješio, pogledat ću opet, pa se javim.
a da ovdje ima kićenja, ima, čim usfali lažnjaka, ljudi se isprepadaju i bacaju po bidu, ne znam zašto ne ostavi lažnjake stalno da se ne stvara panika bezveze[thumbsup]

Volim se gledati u ogledalo.Jako sam pametan, lijep, a i obdaren.Vi koji to ne razumijete me trolate i pišete papzjanije.


meni se čini da je sve krenulo od skrbničkih, ali dobro, možda sam pogriješio, pogledat ću opet, pa se javim.
a da ovdje ima kićenja, ima, čim usfali lažnjaka, ljudi se isprepadaju i bacaju po bidu, ne znam zašto ne ostavi lažnjake stalno da se ne stvara panika bezveze[thumbsup]

a što nas briga od koga je ili čega krenulo…

što greenblatt reče,
tajna uspješnog investiranja je prilično jednostavna: prvo izračunate vrijednost nečega – a zatim platite mnogo manje.

ako je čovjek dobro izračunao, i platio bitno manje, što ga se tiče je li krenulo od skrbničkih ili…

www.knjigara.com

Opaki se nalozi ovdje slažu na kupnji….skuplja se i dalje…

ispod top 10 je zanimljivije nego u top 10
savjet ne tražim, niti bih ga dao

www.knjigara.com


Opaki se nalozi ovdje slažu na kupnji….skuplja se i dalje…

kaje , kupio si pa drukaš a sve po starom’
A nema te nešto na luci rijeka, tamo više ne pišeš, kaj ne ide na 150

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

New Report

Close