VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gledajte gospodine Jure ovo vam je marginalno vrlo pozitivno, dapače dvostruko pozitivno, što će reći dok bude margina, bit će i rasta, a kad krenu pucat…bježte noge posrat će vas guzica
tako je to kod svakog balona [thumbsup]

DISC:nemam vupik, ne želim ga imati i ovo nije nagovor na prdaju ili kupnju dionica ni dizanje ili spuštanje margina, a sve osobe i događaji pomenuti u postu/ovima su isključivo plod autorove bujne mašte i literarne inspiracije


Vaša pretpostavka ili mišljenje je onako,svi ga imaju ko š….Dajte činjenicu,makar jednu a da nije plod
vaše želje.

Pozdrav,

4. B (13987237540) 23.363 1,55 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 23.237 1,54 Skrb. račun

www.knjigara.com



kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo

to je ko da kazes da si vulkanize u Gornjem Vakufu i zbog toga komentiras poslovanje BMW…
[/quote]

to je ko da kažeš da osobi A može bolje uroditi bez 100 dana prave kiše a osobi B ne može uroditi 100 dana bez kiše… kad nema kiša nema veze što je to ili belje ili vupik ili privatnik taj i taj ili zadruga ta i ta…+ općenito veiki kombinati imaju manji urod nego privatnik (pod pretpostavkom da slično rade) jer je prevelika površina koju kombinat obrađuje. ima svakakvih ”tabla” njiva dok privatnik u 90% slučajeva nema tako nešto


4. B (13987237540) 23.363 1,55 Osnovni račun
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 23.237 1,54 Skrb. račun


Čemu jedinice, ovakva kupnja iz top10 je definitivno zanimljiva stvar.




kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo

to je ko da kazes da si vulkanize u Gornjem Vakufu i zbog toga komentiras poslovanje BMW…
[/quote]

to je ko da kažeš da osobi A može bolje uroditi bez 100 dana prave kiše a osobi B ne može uroditi 100 dana bez kiše… kad nema kiša nema veze što je to ili belje ili vupik ili privatnik taj i taj ili zadruga ta i ta…+ općenito veiki kombinati imaju manji urod nego privatnik (pod pretpostavkom da slično rade) jer je prevelika površina koju kombinat obrađuje. ima svakakvih ”tabla” njiva dok privatnik u 90% slučajeva nema tako nešto
[/quote]
Mala razlika, veliki kombinati imaju sustav navodnjavanja i njih ne "iznenadi" susa kao nase poljoprivrednike svaku trecu godinu.


@Gandalf
i T1000 interensanto na koliko tema pisete, prvo jedan pa onda drugi i uvjek se nadopunjujete. Covjek bi rekao da ste jednojajcani blizanci! Jel jedan drugog i ocjenujete haha ?

Mali Bakić,nedjeljom u 2!

biti će zanimljivo pogledat a i poslušat razgovor…. [cool] [thumbsup]

neka raketa?!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Gost emisije Nedjeljom u dva je financijski stručnjak i analitičar X. Y. Govorit će o tome vidi li se kraj financijskoj krizi u Hrvatskoj. Zašto smo postali zemlja pesimizma, zašto nas investitori zaobilaze u širokom luku te je li održavanje kreditnog rejtinga dobra …





kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo

to je ko da kazes da si vulkanize u Gornjem Vakufu i zbog toga komentiras poslovanje BMW…
[/quote]

to je ko da kažeš da osobi A može bolje uroditi bez 100 dana prave kiše a osobi B ne može uroditi 100 dana bez kiše… kad nema kiša nema veze što je to ili belje ili vupik ili privatnik taj i taj ili zadruga ta i ta…+ općenito veiki kombinati imaju manji urod nego privatnik (pod pretpostavkom da slično rade) jer je prevelika površina koju kombinat obrađuje. ima svakakvih ”tabla” njiva dok privatnik u 90% slučajeva nema tako nešto
[/quote]
Mala razlika, veliki kombinati imaju sustav navodnjavanja i njih ne "iznenadi" susa kao nase poljoprivrednike svaku trecu godinu.


@Gandalf
i T1000 interensanto na koliko tema pisete, prvo jedan pa onda drugi i uvjek se nadopunjujete. Covjek bi rekao da ste jednojajcani blizanci! Jel jedan drugog i ocjenujete haha ?
[/quote]

na povrću i nekim kulturama definitivno čini razliku, ali kolega vupik niti itko drugi neće navodnjavati površine zasijane suncokretom i sojom, a sumnjam da ima nešto i na šećernoj repi… o tome sam pričao… jer je neisplativo, jedino ako imaju ”’štelu” u vladi pa nemaju brojilo na bunaru iz kojeg koriste vode. e u tome je razlika, ali i tada to je ogromna investicija s obzirom na povrat uloženih sredstava






kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo

to je ko da kazes da si vulkanize u Gornjem Vakufu i zbog toga komentiras poslovanje BMW…
[/quote]

to je ko da kažeš da osobi A može bolje uroditi bez 100 dana prave kiše a osobi B ne može uroditi 100 dana bez kiše… kad nema kiša nema veze što je to ili belje ili vupik ili privatnik taj i taj ili zadruga ta i ta…+ općenito veiki kombinati imaju manji urod nego privatnik (pod pretpostavkom da slično rade) jer je prevelika površina koju kombinat obrađuje. ima svakakvih ”tabla” njiva dok privatnik u 90% slučajeva nema tako nešto
[/quote]
Mala razlika, veliki kombinati imaju sustav navodnjavanja i njih ne "iznenadi" susa kao nase poljoprivrednike svaku trecu godinu.


@Gandalf
i T1000 interensanto na koliko tema pisete, prvo jedan pa onda drugi i uvjek se nadopunjujete. Covjek bi rekao da ste jednojajcani blizanci! Jel jedan drugog i ocjenujete haha ?
[/quote]

na povrću i nekim kulturama definitivno čini razliku, ali kolega vupik niti itko drugi neće navodnjavati površine zasijane suncokretom i sojom, a sumnjam da ima nešto i na šećernoj repi… o tome sam pričao… jer je neisplativo, jedino ako imaju ”’štelu” u vladi pa nemaju brojilo na bunaru iz kojeg koriste vode. e u tome je razlika, ali i tada to je ogromna investicija s obzirom na povrat uloženih sredstava
[/quote]
posto je voda iz Dunava ?

http://www.2shared.com/photo/-GKoSyHk/vpik.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


posto je voda iz Dunava ?

a misliš da je voda iz dunava besplatna???

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Vrlo lijep i sunčan dan…mogao bi biti još ljepši napadom na stoticu:) [cool]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close