VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo


kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo

to je ko da kazes da si vulkanize u Gornjem Vakufu i zbog toga komentiras poslovanje BMW…


kupovao po 50 kn prije godinu ili već kad je bila tolika cijena, prodao polovicu po 92 kn ali ima dosta otkako je tako bilo… ne trgujem ja sa velikim novcima, ali se sam bavim poljoprivredom pa znam kako je… urod slab pa nemam love za dionice. ja samo komentiram ovdje nešto što saznam ili znam, a suša igra veliku ulogu sad kako će se to odviti na financijsko izvješće i dionicu vidjet ćemo

Prodaj ostatak i "riješi" se muke! [pray] [lol]

4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320) 22.646 1,50 Skrb. račun

www.knjigara.com

Opet o suši suša hara cjelom Eu ,,,ajmo se mi držat činjenica ,,,Todorič je večinski vlasnik i čeka na projekt druga Tita za koji se nije imalo novaca tj.Dunav -Sava ,ulaže u bioplinare moderne farme a sve to proda u trgovini i još na bonove..Dionica je podcijenjena za 2 do 3 godine biti če poplava u svakom smislu,,,tržište sa hranom enormo raste i budučnost je u stakleničkoj proizvodnji i navodnjavanju,za koje sad nemožemo izvuči novce iz predpristupnih fondova .Zato polako ali sigurno ova dionica ima budučnost. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

eno na blogu se druka sve u 16, kao isplati e uložiti u todorićeve nekretnine, a u svoje nikako [lol]
halO??

pa evo ja ću vama prodat obveznice mog stana, zadržat ću 70%, a vi kupite ovih 30% u komadima, lijepo ću ostati u stanu, i još imati vašu lovu [thumbsup]
svaki od vas uloži 300e i dobije pola kvadrata, to vam se isplati, ionako je kvadrat soma eura.
potcijenjeno! [lol]

stvarno se pitam jel on misli da smo mi toliki majmuni [bye]

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Ma pusti ti, nekretnine sui nekretnine, to nikad nemere propast. Imam ja dvije u centru, to ti je zakon, uvijek nešto kapne, mjesecni najam. I sto je najbolje, nekretnina ti uvijek stoji, nemoze propast nije ko dionica, uvijek ima neku vrijednost.

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

@T1000 pa cemu onda tolika zavist? Uzivaj u nekretninama. I kapanju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

T1000

ostalo od neprežaljenih zlatnih vremena kada smo svi bili jednaki ?
A danas fuj tržišna privreda.



@T1000
pa cemu onda tolika zavist? Uzivaj u nekretninama. I kapanju.

vjerojatno mu zamjera što je masu ljudi navukao u PTKM na 350-380 kn gdje su popušili gadne novce (sad je na 220 kn), a slično bi se moglo i ovdje ponoviti!

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


T1000

ostalo od neprežaljenih zlatnih vremena kada smo svi bili jednaki ?
A danas fuj tržišna privreda.


cini mi se da oni vise zale za vremenima kad je VPIK bio 60….al upravo sam pao pod utjecaj njihovog drukanja pa cu prodat svih svojih 12 dionica i pocet ulagat u nekretnine…

gledajte gospodine Jure ovo vam je marginalno vrlo pozitivno, dapače dvostruko pozitivno, što će reći dok bude margina, bit će i rasta, a kad krenu pucat…bježte noge posrat će vas guzica
tako je to kod svakog balona [thumbsup]

DISC:nemam vupik, ne želim ga imati i ovo nije nagovor na prdaju ili kupnju dionica ni dizanje ili spuštanje margina, a sve osobe i događaji pomenuti u postu/ovima su isključivo plod autorove bujne mašte i literarne inspiracije

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

New Report

Close