VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


savjet ne trazim, niti bih ga dao.

bakice, koliko znam, onaj cije se ime spominje ili ne spominje nije kupio herbalife, a ja jesam, dukat je, sjecam li se dobro, prodao, a ja ga jos drzim…

a naslov je, valjda, bar publici poslovnog razumljiva sala.

Vidim ja da ste vas dvoje razvili polemiku o tome;tko ga je kome uvalio,kako i na koji nacin?
[rolleyes]
Pustimo to.Tko ga je jamio,jamio (stavio,stavio)

……a nitko ne piše,tko je protrgova one velike kolicine prije 4-5 dana?

sve O.K.

…hvala Coupe,hajde da čujemo i konkretne brojkice… [rolleyes]

šta kaže grafikon dokle rastemo?

…ma samo neka raste,a nek nam gosn Birtić objasni kako će u sve to ukalupiti obavze preko milijardu…što gubitaka,što kratkoročnih što dugoročnih…

…možda da nam on objasni kad ne smiju drugi… [smiley]

cijena Vpik-a je uvijek bila 10-15% niža od blje-a, nadam se da se sad barem možemo izjednačiti


…ma samo neka raste,a nek nam gosn Birtić objasni kako će u sve to ukalupiti obavze preko milijardu…što gubitaka,što kratkoročnih što dugoročnih…

…možda da nam on objasni kad ne smiju drugi… [smiley]


Ma koja milijarda gubitaka???O čemu Vi to?
Molim Vas da mi odgovorite koliki je BV Vupika po zadnjem izvješću?
Koliki je BV Belja?Pa usporedite cijene ovih "srodnih" dionica u istom vlasništvu.
Ove godine će također biti velikog otpisa duga prema Državi,zar ne?
Pozdrav

…gosn bisakovi,ja samo čitam fin izvješća…pa čitajte i vi…a što se tiče otpisa duga otom potom…

…a radi sadržajnije rasprave,dajte i vi odgovorite na pokoje svoje pitanje… [rolleyes]


…gosn bisakovi,ja samo čitam fin izvješća…pa čitajte i vi…a što se tiče otpisa duga otom potom…

…a radi sadržajnije rasprave,dajte i vi odgovorite na pokoje svoje pitanje… [rolleyes]


Samo mi odgovorite kolika je knjigovodstvena vrednost dionice?
I otpis duga nije "otom-potom".On je vrlo visok i vrlo realan i reguliran je ugovorom o preuzimanju-privatizaciji Vupika od strane Agrokora i imate ga na Zse.hr.
Vaša nesklonost Birtiću ne bi toliko smjela "zamagliti vaše zaključke".
Pozdrav



…gosn bisakovi,ja samo čitam fin izvješća…pa čitajte i vi…a što se tiče otpisa duga otom potom…

…a radi sadržajnije rasprave,dajte i vi odgovorite na pokoje svoje pitanje… [rolleyes]


Samo mi odgovorite kolika je knjigovodstvena vrednost dionice?
I otpis duga nije "otom-potom".On je vrlo visok i vrlo realan i reguliran je ugovorom o preuzimanju-privatizaciji Vupika od strane Agrokora i imate ga na Zse.hr.
Vaša nesklonost Birtiću ne bi toliko smjela "zamagliti vaše zaključke".
Pozdrav
[/quote]
Vas dvoje bi se mogli dobro "pohrvati", iste struke a različitog spola :).

@Šanto
Jedino što smo daleko,no draga mi je i uljepšava mi ove večernje sate na dalekom istoku.
Tebe pozdravljam

Broj dionica VPIK-R-A:1.505.473
(nominala=400)

…nadam se da vam je ova nominala još više uljepšala večernje sate…

"Knjigovodstvena vrijednost može biti samo polazišna osnova za procjenu vrijednosti nekog poduzeća, a ne glavna odrednica koja određuje stvarnu vrijednost nekog poduzeća…"

[wink]

New Report

Close