VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


posebno intrigantno kod VPIK-a je prodaja dionica radnicima po 100 DEM, a potom denominacija na
0,14 KN i kupnja od strane najveće iluzije ikad stvorene na ovim prostorima Agrokor / ima sličnosti sa Agrokoka/.
Po tom osnovu radnici inicirali sudski postupak i prosvjede.

Odakle si pak ti .Sve si pomješao.
No nema veze.
Svatko ima pravo pisati što hoće ili zna.



posebno intrigantno kod VPIK-a je prodaja dionica radnicima po 100 DEM, a potom denominacija na
0,14 KN i kupnja od strane najveće iluzije ikad stvorene na ovim prostorima Agrokor / ima sličnosti sa Agrokoka/.
Po tom osnovu radnici inicirali sudski postupak i prosvjede.

Odakle si pak ti .Sve si pomješao.
No nema veze.
Svatko ima pravo pisati što hoće ili zna.
[/quote]
Čestitam ti bisakovi na zaradi, zahvali g. XY [wink]




posebno intrigantno kod VPIK-a je prodaja dionica radnicima po 100 DEM, a potom denominacija na
0,14 KN i kupnja od strane najveće iluzije ikad stvorene na ovim prostorima Agrokor / ima sličnosti sa Agrokoka/.
Po tom osnovu radnici inicirali sudski postupak i prosvjede.

Odakle si pak ti .Sve si pomješao.
No nema veze.
Svatko ima pravo pisati što hoće ili zna.
[/quote]
Čestitam ti bisakovi na zaradi, zahvali g. XY [wink]
[/quote]
Hvala prijatelju.Zahvaljujem i g. XY
Pozdrav




Dok vam onaj kupuje možete slobodno prodavati, kad on stane, a vukovarski branitelji krenu, a audio svoje podijeli braniteljima, al’ onako pojedinačno, k’o staklenike, neće tu baš biti veselo, a tu todorića nikakva javna ponuda ne kači i tu se nemojte nikakvoj tužbi nadati k’o slamki spasa….meni se ne gleda financijsko izvješće, a vi koji kupujete pogledajte, neće vam škoditi da znate kol’ko taj vupik duguje kratkoročno, a kol’ko dugoročno.

E sad si se baš ti našao javljati za komentar. Daj pogledaj malo fundamente dionica koje reklamiraš i u kojima si zaglavio, pa onda pogledaj fundamente ovdje. Procijeni budućnost VPIKa s obzirom na sektor u kojem posluje, pogledaj rast prihoda u par zadnjih kvartala i onda možemo komentirati ovdje. Ovako paušalno mi je bez veze uopće što pisati
[/quote]
Zavist ili-ti jal.
Nije im možda lako gledati kako je dionica "skočila" u tjedan ili dva sa 52-53 kune na 73.
Ja sam svoju dobit kapitalizirao iako mislim da dionica ima još puno potencijala.
Bila mi je dovoljna ova velikaaa i nenadano brza dobit.
Pozdrav
[/quote]
—————————————-

korisniče bisakovi,
sa ovim svojim postom lijepo si rekao što misliš o trenutačnom cjenovnom nivou od sedamdesetak kuna, ja tu nemam što dodati, kad bi bilo što dodao samo bi pokvario tako lijepu preglednost koju si ti svojim postom ostvario.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].





Dok vam onaj kupuje možete slobodno prodavati, kad on stane, a vukovarski branitelji krenu, a audio svoje podijeli braniteljima, al’ onako pojedinačno, k’o staklenike, neće tu baš biti veselo, a tu todorića nikakva javna ponuda ne kači i tu se nemojte nikakvoj tužbi nadati k’o slamki spasa….meni se ne gleda financijsko izvješće, a vi koji kupujete pogledajte, neće vam škoditi da znate kol’ko taj vupik duguje kratkoročno, a kol’ko dugoročno.

E sad si se baš ti našao javljati za komentar. Daj pogledaj malo fundamente dionica koje reklamiraš i u kojima si zaglavio, pa onda pogledaj fundamente ovdje. Procijeni budućnost VPIKa s obzirom na sektor u kojem posluje, pogledaj rast prihoda u par zadnjih kvartala i onda možemo komentirati ovdje. Ovako paušalno mi je bez veze uopće što pisati
[/quote]
Zavist ili-ti jal.
Nije im možda lako gledati kako je dionica "skočila" u tjedan ili dva sa 52-53 kune na 73.
Ja sam svoju dobit kapitalizirao iako mislim da dionica ima još puno potencijala.
Bila mi je dovoljna ova velikaaa i nenadano brza dobit.
Pozdrav
[/quote]
—————————————-

korisniče bisakovi,
sa ovim svojim postom lijepo si rekao što misliš o trenutačnom cjenovnom nivou od sedamdesetak kuna, ja tu nemam što dodati, kad bi bilo što dodao samo bi pokvario tako lijepu preglednost koju si ti svojim postom ostvario.

[/quote]
Da upravo ću ponoviti već gore izrečeno vezano za valuaciju dionice Vupika,a to je da dionica
vredi daleko više od ovog cjenovnog nivoa .
Moja odluka o kapitaliziranju kapitalne dobiti nema veze sa cjenovnim potencijalom ove dionice.
Pozdrav

korisniče bisakovi,
da nije bilo moga posta, da su na ovoj temi bili samo vaši postovi, još bi neuki kupovali ovaj papir i po 80 kuna, a zašto kupovati po skupoj cijeni ak’ se može kupovati po povoljnoj cijeni…

korisniče bisakovi,
ja još ne kupujem ovaj papir…e, sad l’ ja čekam povoljniju cijenu il’ ja taj papir uopće ne mislim kupovati, e, to vam ja sad ne mogu reći, a ne mogu vam reći zato što to ni ja još ne znam…znam samo da niže može, a da l’ ću tad kupovati – ne znam, a ne znam zato što sam sad skoncentriran na ljepše papire [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


dobro je, nemam najslabije razvijene perceptivne submodalitete
VPIK=PIK Vrbovec

VPIK= VUPIK d.d. Vukovar

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kratki tečaj Agrokorovih PIK-ova:

PIKV = PIK Vrbovec DD
PIVK = PIK-Vinkovci DD
VPIK = Vupik DD Vukovar

[lol]

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. AGROKOR D.D. (05937759187) 839.399 55,76 Osnovni račun
2. VUKOVARSKI BRANITELJ D.O.O. (51782914286) 100.093 6,65 Osnovni račun
3. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 30.716 2,04 Zast. račun
4. AGRO-TOVARNIK D.O.O. (78629035106) 15.914 1,06 Osnovni račun
5. TELEBEC KREŠIMIR (93788743162) 10.814 0,72 Osnovni račun
6. ISAKOVIĆ BORISLAV (22280512484) 6.400 0,43 Osnovni račun
7. ZAVOD ZA ISTRAŽIVANJE I RAZVOJ SIGURNOSTI D.D. (05494093403) 5.000 0,33 Osnovni račun
8. PUHARIĆ JUŠTE (09819688888) 4.146 0,28 Osnovni račun
9. BAKIĆ NENAD (13987237540) 3.997 0,27 Osnovni račun
10. GILIĆ IVAN (20702180762) 3.795 0,25 Osnovni račun
Ukupno: 67,77

http://www.poslovni.hr/vijesti/bakic-ne-utjece-na-cijenu-zato-kupih-vupik-196830.aspx

www.knjigara.com

Dobro nam došao Barmen. Nadam se da će i VPIK odraditi bar kao tvoj posljednji odabir [thumbsup].


Dobro nam došao Barmen. Nadam se da će i VPIK odraditi bar kao tvoj posljednji odabir [thumbsup].

hvala, kolega [smiley]
ali, je l’ dotle došlo, da se ovako jeftino druka?

šalim se, ali nakon toliko pretrpljenih kritika i uvreda nisam mogao odoljeti [smiley] [thumbsup]

www.knjigara.com

New Report

Close