VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


halo, ima li živih?
di su kupci od jučer, može li da se javi jedan da nam malo elaborira zašto je baš jučer kupovao?
lynx možda, ima želju? [lol]

Malo preuranjen komentar [smiley] … burza radi do 16h.

VUPIK ulazi u crobex!

Blogera je bivši sastav HANFE već dosta ljutio, e sad ovaj mladi i mekani bojim se teže!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Biće interesantno vidjeti tko je jučer i danas prodavao ove količine. Pretpostavljam da se radilo o ekipi koja je skupljala oko 60. Isaković i Gilić ako se ne varam. Mada iskreno mi nije jasno zašto ali dobro. Oni valjda znaju [lol]


Biće interesantno vidjeti tko je jučer i danas prodavao ove količine. Pretpostavljam da se radilo o ekipi koja je skupljala oko 60. Isaković i Gilić ako se ne varam. Mada iskreno mi nije jasno zašto ali dobro. Oni valjda znaju [lol]

Kite blogera ima iza svakog uha da mu viri dionica VPIK-a.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Pitat ću te kroz 6 mjeseci tko je ispao pametniji. Bloger ili ekipa koja izlazi? Koliko vidim po asku polako ponestaje municije 🙂 Ništa od rušenja kako sad izgleda [tongue]

Pa ja isto mislim da je dionica prejeftina u ovom trenutku,jer napr0sto ulaskom u Crobebex povečava joj se dodatno likvidnost,usto procjena Bakića je sigurno odmjerena i realna,jer u Eu najviše profitiraju tvrtke koje proizvode hranu,da ne govorim o tom da je knjgovodstvena cjena dionice iznad 400 kn,a pogledajte Belje se trži baš po knjigovodstvenoj cijeni,a trenutno ima manji prostor za rast prihoda i ulaganja koja Todoriću naprosto sad se nameću u večem obimu jer Merkator je izvan igre..

Pa već i danas likividnost je za ovu dionicu rekordna a s obzirom na mali free float i da su branitelji svoje več davno prodali osobno očekujem skori uzlet do cca barem 100 kn.


Pa ja isto mislim da je dionica prejeftina u ovom trenutku,jer napr0sto ulaskom u Crobebex povečava joj se dodatno likvidnost,usto procjena Bakića je sigurno odmjerena i realna,jer u Eu najviše profitiraju tvrtke koje proizvode hranu,da ne govorim o tom da je knjgovodstvena cjena dionice iznad 400 kn,a pogledajte Belje se trži baš po knjigovodstvenoj cijeni,a trenutno ima manji prostor za rast prihoda i ulaganja koja Todoriću naprosto sad se nameću u večem obimu jer Merkator je izvan igre..

jao,jao,jao…prodao si CROS na dnu na 5500 kn i uletio u VIPK na vrhu po 72 kn [embarass]

Cros imam 55 dionica da vam ja nisam napravio valuaciju kroz neka preuzimanja nebi znao kako se zoves,ni sta je burza,pročitaj moje postove u vezi crosa i jahorina osiguranja pa onda pričaj gluposti.


Pa već i danas likividnost je za ovu dionicu rekordna a s obzirom na mali free float i da su branitelji svoje več davno prodali osobno očekujem skori uzlet do cca barem 100 kn.

To se po pisanju stvarno da zaključiti vjerujem da govorite istinu ali po pisanju ispada da ste prodali cros.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Nisam prodao Cros na private mogu vam dokazati..

New Report

Close