VPIK (VUPIK d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VPIK (VUPIK d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je doista bilo zabavno zadnjih dana… [lol]

Ako ništa drugo – zanemarivši sve "osobne komentare" kojih ovdje bome ne manjka – moram priznati da se ne sjećam kad sam zadnji put (i da li sam uopće) na nekoj dionici vidio ovako nešto:

Promet 28. i 29. 3. = 6.305 komada (463.302 kn)
Dioničar iz TOP10 = – 6.250 komada
Odnosno, kako izgleda, 99,12% prometa od gotovo pola milijuna kuna napravio je izlazak dioničara iz TOP10.


Ovdje je doista bilo zabavno zadnjih dana… [lol]

Ako ništa drugo – zanemarivši sve "osobne komentare" kojih ovdje bome ne manjka – moram priznati da se ne sjećam kad sam zadnji put (i da li sam uopće) na nekoj dionici vidio ovako nešto:

Promet 28. i 29. 3. = 6.305 komada (463.302 kn)
Dioničar iz TOP10 = – 6.250 komada
Odnosno, kako izgleda, 99,12% prometa od gotovo pola milijuna kuna napravio je izlazak dioničara iz TOP10.


Prije će biti da je nešto prodano van burze ili je prebačeno na nekog drugog ili skrbnički.

Koliko krivih premisa. Vidim da je sve puno ovaca za šišanje.
Da bi ispao iz TOP10 Isaković nije trebao prodati sve. A tko je pratio prodaju prošli tjedan, jasno mu je kako je ta rasprodaja išla.


Ovdje je doista bilo zabavno zadnjih dana… [lol]

Ako ništa drugo – zanemarivši sve "osobne komentare" kojih ovdje bome ne manjka – moram priznati da se ne sjećam kad sam zadnji put (i da li sam uopće) na nekoj dionici vidio ovako nešto:

Promet 28. i 29. 3. = 6.305 komada (463.302 kn)
Dioničar iz TOP10 = – 6.250 komada
Odnosno, kako izgleda, 99,12% prometa od gotovo pola milijuna kuna napravio je izlazak dioničara iz TOP10.

Pa to samo govori da nije ovaj lik izlazio pitanje je gdje bi bila cijena. Drugo što je interesantno je kako su neki ovdje danima najavljivali potop kao da su znali da će dotični izlaziti. [bye]

ovdje digo kvasac bubri, dionica je u takvom oversoldu da nema drugdje nego up.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


ovdje digo kvasac bubri, dionica je u takvom oversoldu da nema drugdje nego up.

tako je! ja sam se isto nakrcao i sad je dignite gore da prodam! [thumbsup]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

par komada po bidu ali neminovno sve ostalo samo po asku [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

na kolko ono hfp iskipava?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

ne znam ali evo nas skoro u blokadi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


na kolko ono hfp iskipava?

Vidim da ovdje ima još ovaca koje misle (ili se prave lude) da HFP prodaje dionice na burzi. Doduše radi on to indirektno preko branitelja [lol]. No sve su to male količine, a paničari su potrošili municiju [wink]

opet kupnja potiho jača, a onda se svi odjednom okuraže pa će im i ovo na asku samo lijepa uspomena [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Tehnički je VPIK morao se odljepit od 68 – 70, sad kad je podignut desetak posto, pitanje je sljedi li povratak na naiže ili će kupac napumpat cijenu da se pokuša iskrcat!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close