Voćnjak na Tuškancu za 10 mil. eura, drugi put

Naslovnica Forum Komentari članaka Voćnjak na Tuškancu za 10 mil. eura, drugi put

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vočnjak za 657€ po kvadratu… pa KAO da je na Manhatanu

Voćnjak na Tuškancu za 10 mil. eura, drugi put Vs Pojedinačno najvrijednija nekretnina na DUUDI-jevoj listi je voćnjak veličine 2 tisuće četvornih metara smješten na atraktivnoj lokaciji u Zagrebu, na Tuškancu. Njega je država spremna prodati za 10 milijuna kuna

Da nije mozda prava cijena 10 milja bitcoina ili 10 tona skoljaka?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

za te pare kupiš stan u centru Londona!!!! eto hrvatske stvarnosti gdje kvadrat zemlje bez obzira kakva košta pet puta više nego u nizozemskoj koja oskudijeva – -ograničena je – s zemljom. sulude države i naroda

lokacija tuškanac najelitniji dio zagreba. cijena sasvim normalna. i žitnjak je bio po 500€ ako nije i sad.

who dares, wins

Da mi je provat jabuke iz tog vocnjaka nogu bi da.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da mi se najist tih jabuka ujutro najranije pa umrit. To mi se pari ka doručak za šampione.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Da mi se najist tih jabuka ujutro najranije pa umrit. To mi se pari ka doručak za šampione.

iako nigdje nije navedeno da se radi o voćnjaku jabuka, možemo pretpostaviti da se iz tog voćnjaka školskoj djeci isporučuju besplatne ekološke jabuke, obzirom na nabavnu cijenu od 16kn/kg, to može biti samo iz ovoga dudijevog voćnjaka

New Report

Close