VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Otkljucavanje vrijednosti? [wink]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Otkljucavanje vrijednosti? [wink]

Dobro, nisam htjeo komentirati prvi jer sam mislio da je neka greška!?

Lijepo je za vidjeti!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

brijem da je neki stranac, javio brokeru kupi mi za 100 milja kn ….
neka ga neka, da ih je malo više takvih…

ma kakav cash-r-a, 100% in


brijem da je neki stranac, javio brokeru kupi mi za 100 milja kn ….
neka ga neka, da ih je malo više takvih…

Samo sto ovdje ne mozes skupiti ni za milijun, a kamo li za nesto vise.
Kod ove dionice su ovakvi skokovi bili kao predigra nekom vecem dogovorenom prebacivanju. Ako imate par tisuca komada 😉 popunite nalog za prodaju po 74.99 i pratite monitor. Ako imate par stotina tisuca kuna viska stavite nalog na 75.01 i cekajte da se pojavi prodaja.
U svakom slucaju ATH u zadnjih, koliko, 4-5 godina?

super za vlho. ja mislim da bu još bolji. naš turizam je suuuper.


super za vlho. ja mislim da bu još bolji. naš turizam je suuuper.

Sve je super, samo mislim da treba što prije početi kupovati što je moguće veće količine KORF, dapače, mislim da je jedna od večih grešaka što ponuda prošle godine nije bila barem 60-70kn gdje bi se skupila što veća količina…

Bojim se da bi KORF mogao otići previše gore a da ovi naši iz VLHO će samo stajati i gledati, treba to kupovati dok je jeftino…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Iako je ovo nelikvidna dionica i upitno je koliko je tu TA korisna. Ipak je lijepo vidjeti.

Ovo svakako nije nagovor na kupnju ili prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Samo treba polako kupovati u tišini! Ne talasati!

nekome se ne da cekati 🙂

Ovo je moja tiha patnja..ali polako dolazim na svoje kupovao 2008g po 120kn ..valjda još neću dugo čekat?

nešto se sve ušutilo na ovoj dionici….

Kud KORF tu i VLHO..samo ga prati…

New Report

Close