VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma raslo ovo sporo ili brzo, mislim da smo vec zasluzili da poraste…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Slažem se sa ivanom, mislim da je bilo vrijeme da poraste napokon

who dares, wins ~ semper fi

Nestao ovaj od 2500 kom na prodaji po 70 kn.

A i kupnja se lagano dize. [thumbsup]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Nestao ovaj od 2500 kom na prodaji po 70 kn.

A i kupnja se lagano dize. [thumbsup]

trenutno je slobodan put prema 80, iako će tamo kad korfica bude oko i preko 100!

ma kakav cash-r-a, 100% in

ovdje cijena uvijek kasni bar 30min za korfom, ali ga bar redovito prati

samo paketići prognanika prolaze po bidu


samo paketići prognanika prolaze po bidu

To su ovi 104 i 226?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

104 je najcesci paket.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Jedan mali problem je sto trenutno trezor ne moze kupovati iznad 74,64 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

104, 226 i 208 mislim. 208 Ako nisu išli u drugi krug


Jedan mali problem je sto trenutno trezor ne moze kupovati iznad 74,64 kn.

Zašto? Zar nije raspon od 30% od srednje cijene za prethodni dan(ili mjesec, sad se ne sjećam)?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

30% od mjesecnog prosjeka.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close