VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

30% prosjeka zadnjih 30 dana ako je bilo trgovine.

Jasno je da zele kupiti sto jeftinije. Samo, koliko mogu tako skupiti i koliko ce dugo skupljati.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Usput, ponderirani prosjek zadnjih 30 dana je 51,08 kn. Znaci mogu poskidati sve do 66,40 kn. Kad bi htjeli. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

šta bi ovo trebalo značiti? prije mjesec dana bio je na kupnji stalno nalog od 50kn-10000kom, a sada je prva kupnja 43kn?

strpljenja… pretpostavljam da je vlho malo izvan fokusa jer smo van turističke sezone

slijedi nam precesija

Trezor pomalo kupuje.

A jucer i danas se smanjila prodaja.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Trezor pomalo kupuje.

A jucer i danas se smanjila prodaja.

Koliko vidim strategija je kupiti sto vecu kolicinu a da pri tome cjena ne odleti, ali mi se nekako cini da im dosta dionica promakne zbog malih naloga koje postavljaju, osim ako i ovi ispod nisu njihovi…

Ali svakako za pohvalu!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

šta se desilo??????

2 800 000 promet….

to miki [lol]

slijedi nam precesija

I eto, sad vidimo za sto je bilo onih 50 000 na 50 kn. Ipak proslo po 55 kn. [smiley]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

nekak mi se čini da jučer nije bilo 50000 na prodaji po 55kn. možda se varam????

Koliko sam ja pratio jucer nije bio. Ali nisam niti jutros stigao vidjeti kad se pojavio.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close