VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto nitko neće prodati na 50-tak kuna?

Točan odgovor je...

Hoće li netko prodati? Tek na 65. Bitno da slijedimo KORF. Ne morate se još uključiti. Možete kasnije.

Točan odgovor je...

ah, standardno… a kad jedan krene lupat, skidat če oni i sa 65, 66, 68 ….

ma kakav cash-r-a, 100% in

Mic po mic kupnja raste… u ova šugava vremena ovo mi je najveći hold…

je li moze promjene u TOP10-u zadnjih tjedan-dva? hvala!

O ovome sam pricao… kad su neki prodavali na 40.

Jel’ ima uopce ozbiljnih prodavaca?! [wink]

Moj target je i dalje 140.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

već dugo nije bilo ovakvog čiščenja ponuđenih dionica za prodaju, i taman je cijena lijepo krenula rasti ali su nakon što je došla do 70 kn krenuli silni nalozi na 72,75 kn i onda je stala kupnja, lijepo je nakon dugo vremena vidjeti ovakav rast. Neka i sutra nastavi tako.

Gornji dnevni limit je na 70,39.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Prošli +17% u danu. Još nešto prodaje ima po 75.
Tu ne bi smjelo biti ozbiljnije prodaje do tek iznad 100 možda.

Točan odgovor je...

02.03.2011.-09.05.2011. – nisam pratio neko vrijeme

1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 3.123.733 49,62
2. SCAPUS D.O.O. 1.331.564 21,15
3. SATIS D.O.O. 483.095 7,67
4. ENITOR D.O.O. 226.640 3,60
5. VALAMAR GRUPA D.D. (1/1) 148.021 2,35
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 50.282 0,80
7. BRAJČIĆ SINIŠA 41.299 0,66 +1490
8. VUKADIN ZVONIMIR 30.657 0,49 +379
9. PERČIN ANTUN 18.000 0,29
10. ELTZ GEORG 17.219 0,27

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Tko zna kako će dalje. Može biti male korekcije, jer je i KORF dosta porastao. Kapitalizacija ovih koji su ulazili ili strah od pada, ali nakon toga bi trebalo prema pozitivnom.

Točan odgovor je...

Kolega maybe, previše se trudite, pisali vi 100 postova na dan ili ne ovo će ići svojim putem, mi na VLHO smo puno čvršči nego nas kolege sa KORF-a smatraju, ali činjenica je da smo preživjeli i pokušaj delistiranja, i razno razna podmetanja, jako loše izvještaje… A i dalje smo tu, mi stariji imamo neki svoj film i ne dira nas trenutno sto netko kaze da ovo sutra ili prekosutra ide na 1000kn ili na 1kn kad mi SAMI znamo koliko ovo vrijedi, i vjerujete mi, nitko neće prodati prije…

A špekulana ima svugdje, hvala Bogu na VLHO jako malo, jer rijetki su imali muda ulaziti ovo kad je trebalo špekulirati….

Što se tiče djela da bi KORF trebao vrijediti barem duplo od VLHO, i da je KORF podcjenjen a VLHO precjenjen… Ja imam samo jedno pitanje za dotične…

TKO JE KOME OVDJE VLASNIK??? VLHO je vlasnik KORF-a ili je KORF vlasnik VLHO-a…

Činjenica je da od svega ovoga nebi bilo jedno veliko NIŠTA da VLHO-u to sve ne odgovara najviše, uostalom, VLHO ovo radi zbog sebe a ne zbog KORF-a…

Neznam da li ste shvatili, ali KORF kao da više i ne postoji, oko svega ovoga, niti u jednim novinama nisam pročitao da Dom Holding racionalizira i reorganizira svoj portfelj, svugdje je pisalo… VALAMAR…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close