VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ponuda za preuzimanje korfa na P/B 0,2 a nitko ni da mrdne?
kakva burza…

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Zar ne vidiš da je valamar stekao preko 50% dom holdinga kupnjom 7% u petak od slovenaca i obavezni su dati ponudu za preuzimanja,zato je dom u blokadi.Gomilanje naloga na kupnji ovih dana nisu bili nimalo slučajni jer valamar ide ka preuzimanju i povećanju udjela u dom holdingu.


Zar ne vidiš da je valamar stekao preko 50% dom holdinga kupnjom 7% u petak od slovenaca i obavezni su dati ponudu za preuzimanja,zato je dom u blokadi.Gomilanje naloga na kupnji ovih dana nisu bili nimalo slučajni jer valamar ide ka preuzimanju i povećanju udjela u dom holdingu.

nitko da mrdne mislim na vlho. napokon su se dokopali i formalno korfa – zlatne koke koju će sad operušat do kostiju

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

valmar ima manje izdanih dionica od domholdinga i cijena im je manja. zanimljivo.

Nije bolest sve što boli

Hoće i ovdje bit blokada? 5000 komada kupnje na 40 kn.

Only God, Muammar and Libya!

nitko ne želi prodat vlho bid 15000, a ask 4500. Nadam se da će cijena još malo više [lol]

Koliko će vrijediti nakon kupovine KORFA? Računa li tko?

ja se nadam da će cijena još dosta više!
meni u izračunu NAV ispada oko 85 kn
korf sam računao sa vrijednošću 110kn. podaci su malo zastarili ali je ukljućena transakcija od neki dan na korfu. možda sredim papire i stavim cijeli izračun kasnije.
ispada mi da je korf na 45/110=41% NAV-a
vlho je na 42/85=49%NAV-a
s tim da ide ponuda za preuzimanje koja će biti pozitivna za vlho. i treba znati da vlho sisa pare iz korf preko epima koja je u vlasništvu vlho.
uglavnom mislim da čemo uhvetiti 50-60 kn za koji dan.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

12,41%


ja se nadam da će cijena još dosta više!
meni u izračunu NAV ispada oko 85 kn
korf sam računao sa vrijednošću 110kn. podaci su malo zastarili ali je ukljućena transakcija od neki dan na korfu. možda sredim papire i stavim cijeli izračun kasnije.
ispada mi da je korf na 45/110=41% NAV-a
vlho je na 42/85=49%NAV-a
s tim da ide ponuda za preuzimanje koja će biti pozitivna za vlho. i treba znati da vlho sisa pare iz korf preko epima koja je u vlasništvu vlho.
uglavnom mislim da čemo uhvetiti 50-60 kn za koji dan.

Malo je to još….strpi se još koju godinu pa onda računaj…

Za vašu info,valamar ima 137 mil. kn zadržane dobiti iz predhodnih godina,pogledajte financijsko izvješće na zse iz 2009g,naravno nekonsolidirano i tako valamar usisava novac iz povezanih društava jer inače postavlja se pitanje sa čime bi valamar mogao dati javnu ponudu,sa kojim sredstvima,čim mogu to znači da su se dobro napunili a to se vidi na izvješću.

Ljudi se nadbidavaju na korfu, a ovo nitko ne zeli ni pogledati, a svi znamo da ce Valmar dati zakonski minimum koji je manji od trenutne cijene korfa. Dok je s druge strane ovdje ask supalj ko svicarski sir. [lol]

Nije bolest sve što boli

New Report

Close