VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

auuuuu, ja mislio Antun izašo a ono :)))

ovo mi je strong buy!

al sam bez love !

slijedi nam precesija

Pitaj Georga,možda ti on posudi!

ovo je igranas dugoročnih inventitorai gop. Eltza..pa ti sad gledaj hoćeš istisnit malče dioničare..nije ovo više Austro-ugarska…

Ne bi me začudilo da bajs uđe među prvih deset,da se i on osigura za mirovinu.

kad će VLHO gore, već je krajnje vrijeme…

Jako brzo i prije nego misliš,jedan promet od 100tis kuna i eto nas na 50kn,na malim volumenima smo i padali na glavu,pogledaj što se danas dogodilo na korfu,19% up a korf je likvidna dionica sa tisuću malih trejdera koji su ušli na 30-32kn.

ZGIBK,pogledaj jutros naloge,nekome je valamar postao jako interesantan,samo je malo zakasnio.


ZGIBK,pogledaj jutros naloge,nekome je valamar postao jako interesantan,samo je malo zakasnio.

Ne sjećam se da sam ovo ikad vidio na Valamaru [shocked]

Zasto je zakasio? [undecid]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zato što je očigledno da je u igri jedan kupac koji hoće prikupiti veću količinu,međutim cijena će jako brzo skočiti na 50kn,ne može to neprimjetno proći,jednostavno malo je prodavača a kada krene mnogi će se priključiti na kupnji…

Bravo osmo..

danas razlika između najniže i najviše cijene po kojoj je trgovano sa VLHO je više od 10% najniže cijene, zanimljivo kakva promjna raspoloženja od 10,15 h do 11,53 h

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33755

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close