VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, nema šanse da su poslovali s gubitkom, pogotovo oni, ruše cijenu namjerno [angry]

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Valmarovi hoteli su u sezoni bili popunjeni 100%..kako mogu biti u minusu..to su financijski stručnjaci lijepo namjestili radi nečijeg interesa..mene nesekiraju takvi rezultati..ona je dionica koja obećava puno..samo treba strpljivo čekat…

Jel ima ntko da je bio na skupstini? Ja nigdje ne mogu naci izvjesce sa skupstine…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

eto sad onima koji mi nisu vjerovali da će cijena na 30kn [bye]

što mislite dokle ovo može padati? meni je cijena već i sad odlična za podebljati portfelj, al nekako priželjkujem 25

Kako to možemo znati??? Postavite se na 25kn pa ćete saznati, nije ovo super likvidna dionica pa da možemo nešto konkretnije pretpostavit…
Možda g. Brajčić ponovo počme kupoovat i nabije je do 44kn a možda netko poželi izači i spusti ju na 25kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


što mislite dokle ovo može padati? meni je cijena već i sad odlična za podebljati portfelj, al nekako priželjkujem 25

trezor je odlućio kupit po 22… , a KORF po 24…by,by

svježa lova stiže tek nagodinu, tako da jedino mogu trejdat, a to mi se ne da. Današnju cijenu je bilo lako predpostavit, mislim da bi dionica mogla skliznuti i na 27-28, no ispod toga će biti vrlo teško bilo šta uhvatiti. Godišnje izvješće će vjerojatno biti dosta loše, ipak su to majstori svoga kova

kolega 5do12 mislim da je to ipak malo prenisko, ali eto vidjet ćemo. Ipak nam nagodinu dolazi eu, a ni ovako ne znam tko bi im te dvije dionice prodavao po toj cijeni

Godišnje za 2009. ili za 2010.?
Za 2009. je stvarno loše, ali morali su oni delistirat i otkupit onih 120k sto imaju u trezoru, zato i ne vjerujem bas izvjescu… [angry]

Iskreno, dokle god ja čitam da Valamarovi hoteli skupljaju nagrade i dobijaju odlične ocijene stranih turoperatora samo neka pada, prodat ću i bicikl ako treba…

A ako i padne na 22 kao što gore kolega kaže, neće samo trezor kupovat!
Ova godina bi mogla bit dobra! [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pa kakva je ovo crna transakcija danas ispod 30, a pazi i količinu????

slijedi nam precesija

Što mislite kakva je perspektiva ove dionice?

30.10.2010.-21.12.2010.

1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 3.123.733 49,62
2. SCAPUS D.O.O. 1.331.564 21,15
3. SATIS D.O.O. 483.095 7,67
4. ENITOR D.O.O. 226.640 3,60
5. VALAMAR GRUPA D.D. (1/1) 148.021
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 50.282
7. BRAJČIĆ SINIŠA 30.274 0,48
8. VUKADIN ZVONIMIR 29.496 +4625
9. ELTZ GEORG 17.219 0,27 +17219
10. PERČIN ANTUN 17.201 0,27 +104

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close