VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kuzim ove sto prodaju po 34-36 kn kad se vec par dana pred kraj dana pokupi do 40 kn.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Skužit ćeš kad se nakrcaš… [cool]

ps: clasic pump&dump

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

oni bi uskoro na upravljanje mogli dobit lrh ako ponude dobre uvjete Ostoji ?

jel ima tko kakvu informaciju kako valamar posluje ovu godinu? iz ovih nekonsolidiranih izvještaja nemožeš ništa skužiti a i da možeš opet nevjerujem:)

Hoće li SNHO dijeliti svoj dio iz nagodbe s VLHO?

S obzirom na sklapanje nagodbe, moje skromno mišljenje je da bi bilo pametno lagano se ukrcavati u VLHO, dok se još može……kao što neki igrači iz TOP-10 rade već neko vrijeme….

Zanimljiv je jedan dijelić interviewa Ostoje za NLa…..mislim da se link nalazi na temi LRH, pa tko hoće može tamo pogledati, da ga sad ne postam tu….. [smiley]


oni bi uskoro na upravljanje mogli dobit lrh ako ponude dobre uvjete Ostoji ?

Nekako se i meni ova misao vrti po glavi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



oni bi uskoro na upravljanje mogli dobit lrh ako ponude dobre uvjete Ostoji ?

Nekako se i meni ova misao vrti po glavi.
[/quote]

Dapače, mislim da je veoma vjerovatno da će se takvo nešto dogoditi, evo link na članak da ne trošite vrijeme tražeći ga, pa neka svatko sam prosudi…

http://www.seebiz.eu/hr/intervjui/ostoja-zelimo-ulazak-velikog-hotelskog-lanca-u-lrh,86570.html

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Gledam baš stanje u SKDD-u jel bilo kakvih promjena kad slučajno naletim da dionice više nisu bez nominalne vrijednosti, sad je nominala 10,00kn…

Uz to, baš čitam na temi SNHO da cca 50% potraživanja SN Holdinga od države ide KORF-u, bilo kako bilo, stvari postaju sve zanimljivije… [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

korf je svoja potraživanja odavno prodao, dakle ne ide mu ništa. A nominalna cijena od 10kn već dugo postoji, ja sam sudjelovao u dokapitalizaciji vlho-a po 10kn

jebote, ovo se diglo iz mrtvih i odradilo sve što je trebalo!
čestitam dioničarima i fibonacciju!

što se ovdje dešava, pa kao da je vlho, umjesto snho-a dobio dionice lrh-a……..tako transparentan firma, bože sačuvaj

New Report

Close