VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 3.123.733 49,62 Osnovni račun BEČ, AUSTRIJA +39330

Malo su skupili…bas malo…tako da nema istiskivanja…

nemaju niti 85%………….

znači koriste situaciju i pune se. Kako je prošla javna ponuda, nema nikakvih informacija?


znači koriste situaciju i pune se. Kako je prošla javna ponuda, nema nikakvih informacija?

pa to je bila javna ponuda!

znači manje od 40 000, pa to nije ništa 🙂


znači manje od 40 000, pa to nije ništa 🙂

Manje od 1%, ali opet puno više od mojih očekivanja… Mislio sam da će skupit cca 15 000 komada, ali dobro, nije ni ovo previše, sada im ostaje samo kupovanje na burzi – lagano dolazi naše vrijeme…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

pa evo lijepi nalog od 5k je na bidu…

slijedi nam precesija

nadam se da neće sad i oni kokošarit na tih 30kn, neka fino pokupe sve na 35, pa jamo dalje

dali netko zna kada ce VLHO-R-A izaci iz posebnog režima trgovanja?

Hvala


dali netko zna kada ce VLHO-R-A izaci iz posebnog režima trgovanja?

Hvala

8.6.2 POSEBNI REŽIM TRGOVINE ZA POJEDINE DIONICE
221. U pojedinim slučajevima, Burza može odrediti da se određenim dionicama, osobito manje likvidnima, trguje u posebnom režimu trgovine – isključivo putem postupka analognom postupku predotvaranja.
222. Raspodjelu dionica koje su uvrštene u Redovito tržište i dionica koje su primljene na trgovinu na MTP u redoviti i posebni režim trgovine radi Burza u pravilu svaka tri mjeseca (a u posebnim slučajevima i češće) na osnovu objektivnih kriterija koji uključuju prosječni dnevni promet i prosječni broj transakcija. U izračune se ne uzimaju transakcije sklopljene izvan knjige Ponuda.
223. Lista dionica kojima se trguje u posebno režimu trgovine objaviti će se na Internet stranicama Burze.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ako sutra prođe barem jedna prodaja na 34 kune , preskočili bi KORF,a koliko se sjećam to do sada nije nikada bilo.?

molio bih za malo pojašnjenje. Vidim da je knjigovodstvena vrijednost 2008 bila 109kn i da su imali 10 puta više keša na računu nego danas, pa me zanima gdje je ta lova nestala?

New Report

Close