VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pogledajte, koja bi budala prodala ovu dionicu?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/porecki-valamar-riviera-hotel-od-sada-s-cetiri-zvjezdice,77364.html

marcello

+6,67% [cool]
netko je krenuo s kuljama, morao sam vas sve ispraviti [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

skratio neke pozicije, od sutra sam na bidu pa lupajte

Sad ste došli dozaključka da ima nas koji kupujem ovu dionicu nebojeć se da će vlasnici istiskat male dioničare..teško će oni skupit dovoljan broj dionica po ovoj cijeni..kad mnogi što ju imaju znaju njenu vrijednost kroz imovinu i financije..Tek kad pređe 100kn mogu se nadat nečemu..ovako mogu samo sanjarit..brajčić zna šta kupuje sad.. [thumbsup]

opa danas neki opasniji nalozi na kupnji, očito se nešto događa



7. BRAJČIĆ SINIŠA 26.900 0,43 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA +1300

7. BRAJČIĆ SINIŠA 27.800 0,44 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA +900

[/quote]

7. BRAJČIĆ SINIŠA 29.300 0,47 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA +1500

10. PERČIN ANTUN 14.840 0,24 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA +39

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Vidim da je tema malo zamrla, a nalozi po 30-31kn prolaze svaki dan. Jel netko od vas kupio vlho ili to sve ide onim razbojnicima?


Vidim da je tema malo zamrla, a nalozi po 30-31kn prolaze svaki dan. Jel netko od vas kupio vlho ili to sve ide onim razbojnicima?

To sve ide gospodinu Brajčiću, pogledajte stanje u SKDD, čovjek očito ima dobar osječaj za VLHO… Pomogao bi mu vrlo rado, ali nemam ni 1 kn viska…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

hvala, nadao sam se da ima barem još jedan mali dioničar koji skuplja ovu dionicu. Ova dionica vrijedi svake kune, a pogotovo na ovim smiješnim razinama. Nadam se da će cijena još neko vrijeme ostati ovako niska kako bih ju mogao nadokupiti

može k/p?
hvala

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

– VLHO-R-A
Kupnja Prodaja
Cijena Količina Količina Cijena

31,50 97 150 31,99
29,13 500 40 32,00
28,01 250 22 34,77
25,13 258 200 34,90
– – 250 35,00
– – 1000 36,87
– – 999 36,99

snho + vlho =? [rolleyes]

New Report

Close