VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



29,78 kn.

http://www.hanfa.hr/uploads/18-10-01.pdf

Koji su to igrachi!!! [rolleyes]

[lol] [lol] [lol] [lol]

Ovome se nisam nadao, mislio sa da ce biti ozbiljniji, uglavnom, nista novo [thumbsup]
[/quote]

A tek kako je to sve izrežirano…danas ponuda…sutra opet uvrštenje na burzu… to su vjerojatno oni tražili od abacus brokera da ih uvrsti na burzu…kako bi čim više malih se uplašilo i prodalo njima….
Uglavnom prestrašno!

Dionice, držimo do daljnjega! [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/hanfa-odobrila-ponudu-epic-za-dionicu-valamara-nudi-29%2c78-kuna,75314.html

a šta se čudite. pa svi smo znali da će ponudit mizeriju. i ja bi na njihovom mjestu. možda netko i proda koju dionicu. evo i sam sam se uhvatio u jednom kratkom trenutku da razmišljam po prodaji dijela kupljenog po 26. onda sam si zavalio šamarčinu [angry]
mislim da slijedi dokapitalizacija pa veeeliki rast na kojem ćemo se večina istrest po 60-120kn a onda skviz
držimo se do daljnjeg… [thumbsup]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Sad pokušavaju doći do onih koji su voljni prodat po ovoj cijeni, a nisu mogli sudjelovat na skupštini i izjasnit se protiv delistiranja. Bar će bit manje dionica na prodaju oko 30 [tongue] Sad kad mi pošalju ponudu po toj njihovoj cijeni razmišljam o maštovitom odgovoru ili da im kao odgovor popunim onu staru ponudu po 110, hihi [lol]

Only God, Muammar and Libya!

Jednostavno su dosadni sa tim smješnim ponižavajućim cijenama..neka više odluče da mali dioničari to nedaju za mizeriju..makar držali i 5 godina barem se mogu nadati nečemu što im pripada po puno višim cijenama-tko hoće neka prodaje taj tu nije ni morao dolazit.. [thumbsup]

jel itko računao koliko komada moraju otkupit prije skviza? da pocnemo zbrajat 27.4.

ja im nedam svoje po 30

slijedi nam precesija

prosječna cijena u godini recesije, pa neće to tek tako proći. i ja bi vrlo rado sada kupovao dionice po prosječnoj cijeni 2009 😀

Trenutno imaju 5 125 702 komada što čini 81.42%, zapravo, zbog 135 308 komada u trezoru imaju 83.21%.

Za skviz im treba 95% ili 5 852 312 komada ukupno (s tim da ostane ista kolicina u trezoru, u sto sumnjam!) što čini razliku od 726 610 komada.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

hvala Ivane,

dakle s nekih 22 milje kuna to je riješeno… (726610x30kn)

šteta…

slijedi nam precesija

A tko ce im prodati 726 610 dionica?!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

..po 30kn..?? Neće im biti lako.. da li mi može neko na jednostavan način reći šta se dešava s nama i našim dionicama ako dođe do skviza?

skviz je puno bolji od ove ponude. [yawn]

New Report

Close