VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo sto je trezor kupovao mora biti izmedu 20 i 40 kn ako se ne varam.

A to je sve sitno. Ja prodajem za 140 kn. Makar cekao par godina ili zavrsio na sudu kad zdruzena ekipa dode do 95%.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

mislim da su to otvoreni fondovi,moraju prodati zbog delistiranja.

kad će trgovina na mtp? [yawn]

Sudski vještak imenovan od strane Trgovačkog suda u Dubrovniku započeo je svoje vještačenje radova na hotelu Valamar Lacroma Resort očevidom 16. veljače 2010., navodi se u priopćenju Uprave tvrtke Dubrovnik-Babin kuk.

Kako se navodi, na očevid su pozvani i predstavnici glavnog izvođača radova Glavice d.o.o koji su poziv ignorirali. "Neodazivanje predstavnika PGM Raguse i Glavica na poziv Trgovačkog suda u Dubrovniku neće zaustaviti proces vještačenja radova na hotelu Valamar Lacroma Resort od strane sudskog vještaka Trgovačkog suda, imenovanog na traženje Dubrovnik – Babin kuka, kao investitora koji želi čiste račune ne pristajući na ucjene", stoji u priopćenju.

Iz Uprave Dubrovnik-Babin kuka još jednom podsjećaju da su u ovom projektu "ključ u ruke" ispunili sve obveze prema svom ugovornom partneru Glavicama još krajem travnja 2009. godine, kada je isplaćen puni ugovoreni iznos neto cijene u visini od 123 milijuna kuna.

Isto tako iz Dubrovnik-Babin kuka poručuju da je neistinita tvrdnja predstavnika podizvođača da nisu izmirili sve svoje obveze temeljeme dodatnih radova, jer je Dubrovnik – Babin kuk dodatno uplatio iznos od neto 37 milijuna kuna od čega se, po procjeni stručnjaka, suma od 33 milijuna kuna odnosi na dodatne radove proizašle iz pojedinih izmjena projektne dokumentacije tijekom gradnje.

"Uvjereni smo da su i podizvođači konačno uvidjeli da se glavni izvođač s njima poigrava i manipulira kako bi izbjegao isplatu zadržanog novca. Uprava Dubrovnik – Babin kuka ne može odgovarati za posljedice poslovnih poteza glavnog izvođača radova Glavice d.o.o. kao ni njihovog vlasnika, grupe PGM Ragusa koji ih je nadzirao, pomagao i savjetovao u ovom projektu", stoji u priopćenju.

Uprava Dubrovnik-Babin kuka izražava svoje zadovoljstvo pokretanjem arbitraže od strane Glavica d.o.o., nakon što su putem medija izviješteni o pokretanju iste, budući da je taj korak sukladan uzastopnim inzistiranjima od strane investitora na pravnom rješavanju spora.

"Učinit ćemo sve u našoj moći kako bi se u najkraćem mogućem roku arbitražom rješio ovaj spor najveće turističke kompanije u Dubrovniku i Glavica kao glavnog izvođača radova na hotelu Valamar Lacroma Resort, te konačno otkrila cijela istina o dugovanjima prema podizvođačima", navodi se u zaključku priopćenja Uprave Dubrovnik-Babin kuka.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

čemu služi ova informacija ? [huh]

održavanje teme živom, kolega ivan se trudi ne pustiti ovo u zaborav

Da i ja malo pomognem…
Evo pregled prvih 10 dioničara….

1. EPIC, GOLDSCHEIDER UND WURMBOCK M.B.H. 3.084.403 48,99 Osnovni račun BEČ, AUSTRIJA
2. SCAPUS D.O.O. 1.331.564 21,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SATIS D.O.O. 483.095 7,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ENITOR D.O.O. 226.640 3,60 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. VALAMAR GRUPA D.D. (1/1) 135.308 2,15 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 50.282 0,80 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. VUKADIN ZVONIMIR 24.871 0,40 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. BRAJČIĆ SINIŠA 24.800 0,39 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 15.000 0,24 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PERČIN ANTUN 14.801 0,24 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA

Valmar je uspio skupiti samo 2,15% dionica…pretpostavljao sam da će više!

B ilo je dobro dok je bilo ja kao dioničar nisam mogao dobit mijesto za ljetovanje….A štaje sa zemljom nemoš mi to platit kupili vi to 5.V.PUTA

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Valmar je uspio skupiti samo 2,15% dionica…pretpostavljao sam da će više!

S obzirom koju su cijenu ponudili dobro su i skupili.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


B ilo je dobro dok je bilo ja kao dioničar nisam mogao dobit mijesto za ljetovanje….A štaje sa zemljom nemoš mi to platit kupili vi to 5.V.PUTA

ja sam svoj suite na babinom kuku kupio….jest da možda nikad tamo neću doći, a ako hoću da ću morati i platit

AL JE MOJ!



Valmar je uspio skupiti samo 2,15% dionica…pretpostavljao sam da će više!

S obzirom koju su cijenu ponudili dobro su i skupili.

[/quote]

Koliko se sjećam mislim da im je bilo u planu skupit minimalno 5% tako da ovo baš i nemogu nazvati uspjehom, jbga, tu foru su sad ispucali, živo me zanima što će slijedeće smislit… Bilo bi bolje da se okane tih gluposti i nek bubnu neku dividendu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Koliko se sjećam mislim da im je bilo u planu skupit minimalno 5% tako da ovo baš i nemogu nazvati uspjehom, jbga, tu foru su sad ispucali, živo me zanima što će slijedeće smislit… Bilo bi bolje da se okane tih gluposti i nek bubnu neku dividendu…

Il’ nek ponude pravu naknadanu pa mozemo razgovarat. Drago mi je da ima jos onih koji nedaju debelo ispod cijene ovaj biser.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close