VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja ću na skupštini predložiti otkup njihovih udjela za 30,00.

200 milja ću prikupiti. ja se uopće ne zajebavam.

odlično. tko bi rekao da se za 200 milja može postati vlasnikom sve te imovine.

To ti uopće nije loša ideja…ja dolazim i također ću pokušati otkupiti njihov udjel…mislim da ću bez problema dobiti kredu od 200 milja za svu silnu imovinu…


ja ću na skupštini predložiti otkup njihovih udjela za 30,00.

200 milja ću prikupiti. ja se uopće ne zajebavam.

odlično. tko bi rekao da se za 200 milja može postati vlasnikom sve te imovine.

jedini dioničar koji zna vrijednost VLHo u RH..a napadaju ga trejderi koji za burek vise cijeli dan na kompu pa je normalno da su zadovoljni sa 40kn koliko vlasnici tj..grofovi misle isplatit malim dioničarima.Može uprava nama malim dioničarima prepustit firmu za 30kn..pa da mi upravljamo sa toliko hotela i kampova..a nije problem u tržišnoj borbi pronać još zainteresiranih kupaca po toj mizernoj cijeni..Tako su austrijanci i pokupovali sve u Hrvata pa još traže ono što je zlatno a to je turizam.. [wink]


ovdje nema puno dilema, ili sad uzmeš 30 kn koliko ti nude ili kasnije prodaješ VLHO preko oglasnika za 10 kn, i to ako se nađe neki kolekcionar.
što reći nego: dečki i cure nasadili su vas ko male majmune…
nije vam neka utjeha, ali biće toga uskoro još na nekim dionicama, treba bježat s ove ZSE što dalje odavde [bye]

I za vrijeme rata je bilo pobijegulja [lol]

Mogu vam reći da će biti ovo veoma zanimljivo za gledat… Ja mislim da u ovom slučaju bi trebalo samo stajati po strani, a ja juče skoro prodao. Kad pišu obavijesti koje trebaš dešifrirat. Dionicom će se samo trgovati na drugom tržištu… Pokvareno ali pali… Ja držim svoje pa di puklo, puklo. U ovom slučaju doći će do porasta vrijednosti naših dionica… Ispričavam se upravi, jer ako skužiš u principu oni rade za nas…

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Počeli smo veoma pesimistično a ne treba gledat sve tako loše jer ima vremena da se svaki potez 3 puta prožvače nego ga se i napravi, bitna stvar za naglasiti je što u obavjesti piše da odluka o kupnji dionica vrijedi 18 mjeseci od dana skupštine, što znači da dionica definitivno ostaje na burzi jer iskreno sumnjam da će gledat oglasnik i zvat ljude po oglasima, drugo, svaka čast kolegama koji su se odjednom stvorili na ovoj temi i bacaju komentare o tome kako smo naguženi i sl. i molim ih da prestanu s tim, jer mi bolje znamo u kakvoj smo situaciji i koje su nam mogučnosti….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kolege, drago mi je da se optimizam polako vrača na ovu temu. Dionicom će se i nakon delistiranja sa burze trgovati (MTP), ima nas jako puno i ne mogu nas skvizat i zato nema panike. Neka vide da nas ima…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Kolege, drago mi je da se optimizam polako vrača na ovu temu. Dionicom će se i nakon delistiranja sa burze trgovati (MTP), ima nas jako puno i ne mogu nas skvizat i zato nema panike. Neka vide da nas ima…

gospodo nemojte biti smješni.mi smo svi ovdje popušili,netko više netko manje.nemamo šanse
kao i kolege u PRFC….
velike ribe jedu male…nažalost

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!



Kolege, drago mi je da se optimizam polako vrača na ovu temu. Dionicom će se i nakon delistiranja sa burze trgovati (MTP), ima nas jako puno i ne mogu nas skvizat i zato nema panike. Neka vide da nas ima…

gospodo nemojte biti smješni.mi smo svi ovdje popušili,netko više netko manje.nemamo šanse
kao i kolege u PRFC….
velike ribe jedu male…nažalost
[/quote]

PRFC, VLHO….tko je sljedeći?? već me jeza kad lovi kad gledam dionice u portfelju i razmišljam koja je sljedeća za odstrel!!! [angry]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



Kolege, drago mi je da se optimizam polako vrača na ovu temu. Dionicom će se i nakon delistiranja sa burze trgovati (MTP), ima nas jako puno i ne mogu nas skvizat i zato nema panike. Neka vide da nas ima…

gospodo nemojte biti smješni.mi smo svi ovdje popušili,netko više netko manje.nemamo šanse
kao i kolege u PRFC….
velike ribe jedu male…nažalost
[/quote]

Kolega molim vas, o čemu vi pričate? Da li je vama tko oteo dionice koje imate, koliko ja znam nije, to što ste vi ulazili u ovu dionicu na 90, 115 ili 25 kn ušli ste sami na vlastitu inicijativu… Tko vam brani da ako mislite da dionica vrijedi vise ostavite je kod sebe i cekate bolje dane??? svatko je krojac svoje sudbine…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

upravo tako, svatko nek radi što hoće. ja znam da ću upravu šokirat na skupštini.


upravo tako, svatko nek radi što hoće. ja znam da ću upravu šokirat na skupštini.

I ja također…zajedno smo jači…

ne mogu nas skvizat!
trebaju prvo dokapitalizirat pa možda još jednom pa tek onda skvizat… [cry]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

New Report

Close