VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

predlazem da osnujemo udrugu malih dionicara, tako smo jaci, i idemo sa svojim predstavnikom na Glavnu skupstinu, ovu i sve ostale koje budu potrebne da dobijemo fer cijenu

Već su Hrvate opljačkali Austrijanci preko svojih banaka u Hrvatskoj /Hypo i sl./ a sada će nas i ovaj mufljuz Austrijski preko Izmišljenog fonda opet opljačkati,gdje su sada borci domovinskog rata i njihove dionice kaje su prije 5-10 godina bile u KORF-u.??????

Pa s obzirom da smo svi istog misljenja i stava da se necemo odrec Valamara za siću ovo bi nam onda moglo posluzit kao dobra prilika za dokup!!!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

E moji mali dioničari radujete se cijeni 40kn..a Austrijanac tzv..Grof pokupit će vrijednost HR turizma po mom mišljenju da su ovdije složni dioničari pa da im nitko ne proda ni jednu dionicu,pa da vidimo kako bi se ponašali u preuzimanju VLHO..ovako oni znaju da tu ima osoba koje će to jeftino prodat računajući na zaradu po dionici 15-20kn..a u budućnosti će ona vrijedit 500kn..to Grof jako dobro zna.. [angry]


predlazem da osnujemo udrugu malih dionicara, tako smo jaci, i idemo sa svojim predstavnikom na Glavnu skupstinu, ovu i sve ostale koje budu potrebne da dobijemo fer cijenu

Nema tu jedinstva među malim dioničarima..uvijek je tako bilo..zato su bogati još bogatiji… [bye]

Ne znam jel da plačem il da se smijem.. prvo PRFC, sad ovo.. bit ću pun "nekih tamo" dionica a praznih đepova.. životeeee…

Ne moš tu ništa. Ako nisu sami tražili uvrštenje već ih je neki xy broker uzeo da uvrsti i trguje (što može) onda zaboravite i na pravičnu naknadu.
Sličnu situaciju imam na MBTN.
Samo čekanje.

who dares, wins

a gdje je nestalo onih par kolega koji su prije par dana na ovom forumu drukali da ovo vrijedi 50 kn i više?
očito su sve ovo znali pa su drukali da se lagano istovare…obratite pažnju na postove u zadnjih mjesec dana i par osoba da ih ja sada ne spominjem i ne prozivam.na ovakav dan oni su nekako utihnuli.mislimda su za sve ovo znali

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!


a gdje je nestalo onih par kolega koji su prije par dana na ovom forumu drukali da ovo vrijedi 50 kn i više?
očito su sve ovo znali pa su drukali da se lagano istovare…obratite pažnju na postove u zadnjih mjesec dana i par osoba da ih ja sada ne spominjem i ne prozivam.na ovakav dan oni su nekako utihnuli.mislimda su za sve ovo znali

to što se sada događa je upravo iz razloga vrijednosti dionice. pa ne misliš valjda da dionica vrijedi pišljivih 30,00 kn, a dal se netko istovario po 33,20 ili 34,60 jako velika razlika……

ova dionica vrijedi debelo iznad 100,00 kn i zato se ovo i dešava, pa koliko imaš prilika da otkupiš vlastitu kompaniju za 15-ak % njene vrijednosti……

austrijanci igraju prljavo i iskorištavaju priliku koja se pruža jednom u 20 godina, ja ih poptuno razumijem i zato moje dionice dobiti neće, dok ih ne plate FER

Ovo je samo pritisak na male dioničare, tko poklekne i popusti njemu će uzet dionice jeftino. A za ostale ostaje MTP. Čak i uprava u pozivu za skupštinu spominje 18 mjeseci što znači da i oni smatraju da će dionica na MTP nakon što jeftino od nekih pokupe dionice. Bitno je samo da ne skupe 95% pa da nas ne mogu skvizat. Inače, vrlo je vjerojatno da će dionica biti delistirana već u srijedu ili četvrtak nakon skupštine (2.12. ili 3.12.), a ne 6 mjeseci kasnije. Zašto? Pa zato što će odluka biti donesena sa 9/10 kapitala na skupštini, a tada ne moraju čekati pola godine (vidi zakon).

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

ja svoje hvala Bogu prodao nakon dokapitalizacije po 125 kunića….u vrijeme boom-a…
kupio po 10 (mislim) prodao po 125….


ja svoje hvala Bogu prodao nakon dokapitalizacije po 125 kunića….u vrijeme boom-a…
kupio po 10 (mislim) prodao po 125….

Ti zaista misliš da neko od nas ovdje to želi znati?

[wink]

New Report

Close