VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakvo iskrcavanje! 2500 komada u 3 minute


kakvo iskrcavanje! 2500 komada u 3 minute

kolega jel to znaći da se dionice VLHO miću sa burze ili nešto drugo

Samo nek delistiraju, ja im dionice ne poklanjam ispod 200 kuna. A ako ne daju toliko na skupštini ću ih isptitivati o svakoj stavci, tražiti pismena očitovanja o svačemu… Uglavnom, koristit ću sva prava koja mi pripadaju kao dioničaru!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Najbitnije je da se sada smirite i pogledate ponudu. U njoj se i spominje otkup dionica svakom dioničaru koji je zainteresiran. Čak do 40 kn po dionici, smirite se i pogledajte činjenice prvo!

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Ali ja osobno neću najvjerovatnije prihvatiti ponudu. Neka se uprava jebe s tako niskom cijenom, cijena nije ni blizu poštenoj.

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Ovo piše u pozivu:

Zvrc, 07.10.2009. u 13:40
Drustvo neopozivo iZjavljuje da se obvezuje svim dionicarima koji glasuju protiv ove Odluke, otkupiti njihove dionice uz pravicnu naknadu.

Društo izjavljuje da će poštivati Zakon?!

[huh] [huh]

Baš super, a ja se uplašio da će Uprava kršiti zakone…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ali ja osobno neću najvjerovatnije prihvatiti ponudu. Neka se uprava jebe s tako niskom cijenom, cijena nije ni blizu poštenoj.

Evo sad sam došao da vidim kakvo je stanje na najoš burzi..i vidim ovo komentiranje o otkupu dionica od malih dioničara..jesu oni normalni ti u upravi šta oni misle da mi neznamo da su namjerno srušili ovu dionicu sa 118kn na 30kn radi lagšeg otkupa..ja im svoje dionice neću prodat za jeftine pare..a oni će se bogatit i kupovat hotele..imam vremena za 5 god ćemo vidjet tko je u pravu.. [lol]



Ali ja osobno neću najvjerovatnije prihvatiti ponudu. Neka se uprava jebe s tako niskom cijenom, cijena nije ni blizu poštenoj.

gamad treba ih sve strpat u zatvor nikad im neće bit dosta

Evo sad sam došao da vidim kakvo je stanje na najoš burzi..i vidim ovo komentiranje o otkupu dionica od malih dioničara..jesu oni normalni ti u upravi šta oni misle da mi neznamo da su namjerno srušili ovu dionicu sa 118kn na 30kn radi lagšeg otkupa..ja im svoje dionice neću prodat za jeftine pare..a oni će se bogatit i kupovat hotele..imam vremena za 5 god ćemo vidjet tko je u pravu.. [lol]
[/quote]

Samo nek delistiraju, ja im dionice ne poklanjam ispod 200 kuna. A ako ne daju toliko na skupštini ću ih isptitivati o svakoj stavci, tražiti pismena očitovanja o svačemu… Uglavnom, koristit ću sva prava koja mi pripadaju kao dioničaru!

Borba počinje!!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Najbitnije je da se sada smirite i pogledate ponudu. U njoj se i spominje otkup dionica svakom dioničaru koji je zainteresiran. Čak do 40 kn po dionici, smirite se i pogledajte činjenice prvo!

Činjenice jesu da će ponuditi najvjerojatnije prosječnu cijenu u zadnja 3 mjeseca. To što pišeš da će ponuditi 40kn, je samo jedan dio teksta. U tekstu piše da društvo može kupovati vlastite dionice po najniže po 20 kn i najviše po 40kn.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Sada s obzirom da su oni bili tako korektni mi bi trebali poslat prijavu HANFI da ova trojic a največih dioničara djeluju udruženo i neka izvole da javnu ponudu, a čim ulovim malo vremena mislim da ću to i napravit….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Najbitnije je da se sada smirite i pogledate ponudu. U njoj se i spominje otkup dionica svakom dioničaru koji je zainteresiran. Čak do 40 kn po dionici, smirite se i pogledajte činjenice prvo!

Činjenice jesu da će ponuditi najvjerojatnije prosječnu cijenu u zadnja 3 mjeseca. To što pišeš da će ponuditi 40kn, je samo jedan dio teksta. U tekstu piše da društvo može kupovati vlastite dionice po najniže po 20 kn i najviše po 40kn.
[/quote]

A gdje je ta ponuda?

New Report

Close